تاکید تاج و افتخاری بر تداوم همکاری میان فدراسیون فوتبال و استقلال

تاکید تاج و افتخاری بر تداوم همکاری میان فدراسیون فوتبال و استقلال

1959
18:14
11 مرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال و مدیرعامل استقلال بر همکاری بیشتر این دو نهاد تاکید کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس فدراسیون فوتبال و مدیرعامل استقلال بر همکاری بیشتر این دو نهاد تاکید کردند.

به گزارش وبسایت نود ، در جلسه دو ساعته مدیرعامل باشگاه استقلال و رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص همکاری‌های دو جانبه و محرومیت سه بازیکن استقلال مذاکرات مفید و موثری انجام شد.

سیدرضا افتخاری در همین خصوص به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر استقلال بازیکنان بسیار زیادی را در رده‌های ملی دارد و 6 بازیکنش در اردوی تیم‌های پایه به‌سر می‌برند و همکاری خوبی میان باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال وجود دارد، مقرر شد که تعامل و همکاری بیشتری انجام شود تا در آینده شاهد هماهنگی بیشتر و بهتری برای اعزام بازیکنان استقلال به اردوهای تیم‌های ملی باشیم و مسائلی مانند اتفاقات اخیر به وجود نیاید.

مدیرعامل باشگاه استقلال همچنین از تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص پیگیری وضعیت سه بازیکن محروم این تیم تشکر و قدردانی کرد.

افتخاری در پایان به انتخاب شدن سه بازیکن استقلال در مراسم برترین‌های سال فوتبال ایران اشاره کرد و اظهار داشت: جا دارد به امید ابراهیمی، امید نورافکن و مهدی قائدی صمیمانه تبریک بگویم. برای این سه بازیکن و همینطور مجموعه بازیکنان استقلال در فصل جاری آرزوی موفقیت و کسب نتایج مطلوب را دارم. بدون تردید با حمایت هواداران و تلاش‌ها و زحمات کادرفنی و بازیکنان این اتفاق شدنی است.

در پایان این نشست دو طرف تاکید کردند که همکاری بین باشگاه استقلال و فدراسیون که باعث رشد و توسعه تیم‌های ملی و استقلال می‌شود، تداوم داشته باشد.

 

 

2020

نظرات کاربران
Javad
صرفنظر از خصوصیات مطلوب و قابل ستایشی که افتخاری در این مدت مدیریت ازش دیدم اما موضع منفعلانه و ضعیف ایشون در قبال مساله محرومیت بازیکنان استقلال مایه ی تاسف هست. جایی که کادر مدیریتی استقلال باید عصای دست تیم و کادر فنی باشه خودش مسئولیت هاش را به دوش منصوریان انداخته و گاها می بینم منصوریان آنقدر غرق در کم کاری مدیران میشه که از مسئولیت های خودش جا میمونه .باز هم میگم موضع افتخاری قاطعانه و در شان استقلال نبود.
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۷:۴۴
پاسخ
3
12
مهران ا..
به این نتیجه میرسیم که اگر برای رده های امید و پایین تر به تیم ملی بازیکن ندن فقط یک جلسه محرومیت برای بازیکنان در نظر میگیرن و بس و مشکل دیگه ای پیش نمیاد....ببینیم و تعریف کنیم.
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۴:۰۴
پاسخ
8
6
تاابدابی.
اقای افتخاری اگه ب مراجع بالاترشکایت نکنی واقعانشون میدی ترسویی.فدراسیون ایران حق نداره قانونی مخالف قانون ‏AFCبنویسه.ادمین قهری؟
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۱:۰۷
پاسخ
12
23
دو ستاره رو قلبم تاج روی سرم
آقای افتخاری نمیتونی خدمت کنی خیانت هم نکن/استقلال باید از فدراسیون شکایت کنه به فیفا فدراسیون فوتبال ایران کم در حق استقلال ظلم نکرده! اون از نیم فصل که فدراسیون استقلالو در جریان نامه فیفا نذاشت اینم از حالا که سه بازیکن استقلالو غیر قانونی محروم کردن
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۴:۴۶
پاسخ
13
26
بالا سرم آبیه
آقای افتخاری شما قبل از مدیریت باید یاد بگیری وقتی مسئولیت داری باید جنم داشته باشی متاسفم برات که بخاطر ترس صندلی رفتی قائم شدی و گذاشتی حق استقلال رو بخورن اینا وظیفه آقای منصوریان نبود بره تو نود و کنفرانس جواب ظلم های فدراسیون رو بده وقتی سکوت شما رو دید مجبور شد خودش دفاع کنه برو آقای فتح الله زاده رو ببین جونشم برای استقلال میداد اینجا هر کی میاد باید جونشو هم واسه استقلال بده اگه نمی تونی خوش اومدی یادت باشه اگه نشوندنت که استقلال رو نابود کنی ما جلوت وای می ایستیم البته جواب اصلی آقای ساکت رو خودمون میدیم
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۴:۳۵
پاسخ
16
22
سمیعی.بوشهر
بنویسید: فدراسیون فوتبال. بخوانید: فدراسیون استقلال.
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۶:۱۵
پاسخ
25
36
استقلال
ظاهرا همه چی ختم به خیرشده
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۹:۴۷
پاسخ
11
14
sha.sa
به امید موفقیت تاج کبیر- پر افتخار ترین تیم ایران
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۳:۳۴
پاسخ
29
22
mehrab
حتما ولی نه وقتی یه نفر در پست دفاع یا پست های دیگه داشته باشیم اگر خودمون لازم نداشتیم حتما ملحق میشن به اردوی تیم ملی ...
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۲:۵۸
پاسخ
23
18