تا تعیین تکلیف، مهاجم یوونتوس در تمرینات تیمش شرکت نخواهد کرد

تا تعیین تکلیف، مهاجم یوونتوس در تمرینات تیمش شرکت نخواهد کرد

5076
19:36
26 مهر 1398
ماریو مانژوکیچ دیگر با هم تیمی هایش تمرین نخواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، بعد از 4 سال حضور در تورین به نظر می‌رسد روزهای ماریو مانژوکیچ در یوونتوس به شماره افتاده و این مهاجم 33 ساله کروات فاصله چندانی با جدایی از بیانکونری ندارد.

مانژوکیچ که در ماه آپریل قرارداد خود با یوونتوس را تا سال 2021 تمدید کرده بود، بعد از حضور مائوریتسیو ساری روی نیمکت بانوی پیر هرگز در مسابقه ای رسمی برای یووه بازی نکرده و نام او از فهرست باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان هم خط خورده است. 

در شرایطی که از منچستریونایتد به عنوان محتمل ترین مقصد مانژوکیچ یاد شده است، آخرین گزارش ها حکایت از آن دارد که میلان نیز به کورس جذب او وارد شده است. این در حالی است که او ماه گذشته تا آستانه حضور در لیگ ستارگان قطر و باشگاه الریان نیز پیش رفت.

مانژوکیچ که به دنبال ارزیابی پیشنهادات خود است، اکنون طبق توافقی با باشگاه دیگر در تمرینات باشگاه شرکت نخواهد کرد تا در آستانه یک انتقال، احتمال مصدومیت او در تمرینات به حداقل برسد. ساری در سخنانی این موضوع را تایید کرده اما بازگشت مانژو را نیز به طور کامل منتفی ندانسته است:

"مانژوکیچ طبق توافقی با باشگاه دیگر با ما تمرین نخواهد کرد. اگر توافقات تغییر یابد، من آماده پذیرش آن خواهم بود."

مانژوکیچ که سابقه بازی برای وولفسبورگ و بایرن مونیخ هم بازی کرده در سال 2015 با انتقالی 19 میلیون یورویی از اتلتیکومادرید به یوونتوس پیوست و در 162 بازی برای این باشگاه 44 گل به ثمر رساند. 4 قهرمانی در سری آ و 3 قهرمانی در کوپا ایتالیا، مهم ترین دستاوردهای مانژوکیچ از دوران حضور در تورین هستند.

7712

نظرات کاربران
امیدایران
ماریوجنگنده خوبی بودی تومنچسترموفق باشی پوگبابه خونه اولت خوش برگشتی
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲:۳۹
پاسخ
13
5
فقط یوونتوس
آره ردش کنید بره این فقط ب درد تیمهایی مث منچستر بی افتخار و بحران زده میخوره ن در تیم یوونتوس محبوبترین باشگاه دنیا
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۵:۳۰
پاسخ
48
3
مهدی داودزاده
خدایی با خودت چند چندی؟؟؟ فک کنم دهه ۹۰ باشی ک افتخارات منچستر رو به چشم ندیدی یا ازش نشنیدی
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۱:۰۷
1
7
محمدرضا
مانزو تو اکثر پست ها میتونه بازی کنه کاش حداقل تو لیست لیگ قهرمانان اسمش رد میشد که اگر هم رفت تیم دیگه ای نتونه با انگیزه انتقام جلوی یووه بازی کنه.
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۲۴
پاسخ
7
6