تبریزی: منتظر گلزنی‌ام بودم/ در نیمه دوم بازی مقابل استقلال فوق العاده بودیم

تبریزی: منتظر گلزنی‌ام بودم/ در نیمه دوم بازی مقابل استقلال فوق العاده بودیم

2083
22:11
23 مرداد 1394
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ما در نیمه دوم دیدار مقابل استقلال فوق العاده بودیم و با یک بازی برتر توانستیم پیروز میدان شویم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ما در نیمه دوم دیدار مقابل استقلال فوق العاده بودیم و با یک بازی برتر توانستیم پیروز میدان شویم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ،مرتضی تبریزی پس از پیروزی دو بر صفر ذوب آهن مقابل استقلال اظهار داشت: بازی سختی بود و خدا را شکر که توانستیم به پیروزی برسیم . در نیمه اول استقلالی‌ها خیلی ما را اذیت کردند اما خوشبختانه در نیمه دوم توانستیم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم و پیروز شویم.

وی در مورد اینکه یک دقیقه پس از حضورش در زمین بازی توانست گلزنی کند گفت: خدا را شکر با لطف و تلاش بازیکنان این گل به ثمر رسید. تمام بازیکنان زحمت کشیدند و من توانستم توپ را به گل تبدیل کنم.

بازیکن ذوب آهن در مورد اینکه پس از گلزنی‌اش پیراهنش را در آورد و کارت زرد گرفت گفت: از اینکه توانستم گل بزنم خیلی خوشحال شدم منتظر این گل بودم و امیدوارم در ادامه فصل هم بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم.

وی در مورد نتایج گذشته ذوب آهن گفت: فکر می‌کنم ما مقابل ملوان و سپاهان هم مستحق برد بودیم اما توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد. ما در نیمه دوم و دیدار مقابل استقلال فوق‌العاده بودیم.

وی در مورد اینکه سال گذشته بیشتر به او بازی می‌رسید گفت: این نظر سرمربی است و من نمی‌توانم نظری بدهم.

 

کد/2020

نظرات کاربران