تبریزی: مهاجمانی که به تیم ملی دعوت شدند یک سر و گردن از ما بالاتر بودند/ ما هم می‌توانستیم برنده بازی باشیم

تبریزی: مهاجمانی که به تیم ملی دعوت شدند یک سر و گردن از ما بالاتر بودند/ ما هم می‌توانستیم برنده بازی باشیم

7208
00:38
26 اردیبهشت 1397
مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: استقلال بازی را خوب شروع کرد،‌ اما ما هم موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم برنده باشیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: استقلال بازی را خوب شروع کرد،‌ اما ما هم موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم برنده باشیم.

به گزارش وبسایت نود، مرتضی تبریزی پس از شکست 3 بر یک ذوب‌آهن مقابل استقلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال بازی را خوب شروع کرد،‌ اما ما هم موقعیت‌های زیادی داشتیم. فکر می‌کنم استقلال بهتر از ما از فرصت‌هایش استفاده کرد. ما هم می‌توانستیم برنده این مسابقه باشیم، اما نشد.

وی در مورد تعویضش در جریان بازی گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم تا زمانی که در زمین هستم، مؤثر باشم. این تصمیم سرمربی است که چه زمانی تعویض شوم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد دعوت نشدنش به تیم ملی فوتبال گفت: آرزوی هر بازیکنی پوشیدن لباس تیم ملی است. الان نمی‌دانم چه بگویم، اما تمام مهاجمانی که دعوت شدند یک سر و گردن از ما بالاتر بودند و در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند. الان برای موفقیت آنها در جام جهانی دعا می‌کنیم.

تبریزی در مورد شایعاتی که مبنی بر جدایی‌اش از ذوب‌آهن مطرح می‌شود، عنوان کرد: من یک سال دیگر با ذوب‌آهن قرارداد دارم، اما تصمیمی می‌گیرم که به آینده فوتبالم کمک کند. هنوز پیشنهادی ندارم و منتظر هستم تا تصمیمی بگیرم که به فوتبالم کمک کند.

 

1004

نظرات کاربران
علی
چقدر باشخصیته و سنجیده حرف می‌زنه. آفرین آفرین.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲:۰۲
پاسخ
0
18
Mahdi
مرتضی جان تو پیشرفت می کنی همین که مثل بعضی ها از حق خورده شده حرف نمی زنی و با منطق قیول می کنی خیلی خوبه تو هم با همین روند به زودی در اروپا و بعد تیم ملی بازی خواهی کرد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۳:۲۶
پاسخ
1
18
خواجوئی راوری
واقعا انسان فهمیده و با انصافی هستی ولی سال آینده و حتی زودتر پیراهن تیم ملی را میپوشی قوچان نژاد و انصاری فرد ودژاگه پا به سن گذاشته اند و آینده متعلق به تبریزی علیپور و دلفی است
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۸:۱۳
پاسخ
3
21
فوتبالی**
بیا اس اس البته به جای قربانی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۱:۰۰
پاسخ
28
85
سعید قرمز
خداییش حقته تیم ملی.کیروش لیاقت تو و علیپورو نداره
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۰:۲۵
پاسخ
144
20
کیومرث
خود مرتضی تبریزی داره می گه مهاجمایی که دعوت شدن یه سر و گردن بهتر ن بعد تو چی می گی این وسط . البته مرتضی تبریزی بازیکن خوب و آینده داریه و صداقتش قابل تحسینه .
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۸:۰۷
1
30