تجربه جدید استقلال با شفر؛ مشت اول

تجربه جدید استقلال با شفر؛ مشت اول

31799
17:57
12 دی 1396
برنامه شفر در ابتدای حضور بازیکنانش در میدان حمله به دروازه حریف و زدن گل است. برنامه‌ای که در اکثر بازی‌ها توانسته به‌خوبی آن را اجرا کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال شفر به تجربه جدیدی از زمان حضور این مربی رسیده و آن هم، گل زدن در دقایق ابتدایی هر نیمه است. 

به گزارش وب‌سایت نود، گل‌زدن در دقایق ابتدایی بازی. این فرمولی است که پیش از این در پرسپولیس برانکو دیده بودیم. تیمی که تلاش می‌کند در همان دقایق ابتدایی بازی به حریفانش گل می‌زند تا خیالش راحت باشد. حالا این فرمول را در استقلال شفر هم می‌بینیم. استقلال در سه بازی آخرش در همان 15 دقیقه ابتدایی به گل رسیده است و در نیمه دوم هم همین فرمول را پیاده کرده است.

استقلال در بازی مقابل استقلال خوزستان گل اولش را در دقیقه 7 به ثمررساند. گل دوم آنها هم که گل‌به‌خودی بود روی حرکت بازیکن استقلال در همان دقیقه دوم نیمه دوم بدست آمد. در بازی مقابل صنعت نفت آبادان داریوش شجاعیان گل اول تیم را در دقیقه 15 به ثمرر ساند. علی قربانی هم گل سوم تیمش را در ده دقیقه ابتدایی نیمه دوم وارد دروازه حریف کرد. در بازی مقابل سپاهان هم دو گل شاگردان شفر در دقایق 4 نیمه اول و دقیقه 2 نیمه دوم به ثمر رسید. این آمار نشان می‌دهد که برنامه شفر در ابتدای حضور بازیکنانش در میدان حمله به دروازه حریف و زدن گل است. برنامه‌ای که در اکثر بازی‌ها توانسته به‌خوبی آن را اجرا کند.

در حال حاضر استقلال با زدن 9 گل در 15 دقیقه ابتدایی هر دو نیمه به همراه پدیده رکورددار است. البته این آمار پدیده مربوط به هفته های ابتدایی فصل و روزهای بالانشینی این تیم است و استقلال هم از زمان شفر توانسته خودش را به این تیم برساند.

 

 30388

نظرات کاربران
محمدپارسا
پس پس اگه تیم بود تو اسیا حرفی واسه گفتن داشت انتقام قشقایی رو میگرفت برد دربیش بیشتر بود جام حذفی پرافتخارترین بود والا البته اگه پس پس تیم بود:)))
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۳:۰۴
پاسخ
12
75
زنده باد شفر و خانواده استقلال
احسنت به شفر و همه استقلالی ها تیم رو ما هوادار ها نجات دادیم، وگرنه داشتند استقلال نابود میکردن.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶:۵۰
پاسخ
16
68
meti
خخخخخ مثل پیروزی بابا پیروزی گل اول رو که میزنه بعدش دنبال دفاعه دیگه ولی خوشبختانه استقلال بعد گل اول دنبال دومی و سومی چهارمیه این روزا همه سه چهارتا میخورن شما چطور؟؟!
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۶:۴۰
پاسخ
20
122
استقلالی هزار اتیشه
بابا شما پرسولیسیها خیلی رو دارید شما تازه سه ساله یکم دارید حمله ای بازی میکنید ما چی بگیم که همیشه بالای شما بودیدیم شما حتی ارزش کری خودنم ندارید
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶:۳۱
پاسخ
27
137
مهران اراکی
ای کاش مدیران تیم آقای شفرو از هفته پنجم میوردن واقعا آقای شفر تیم خوبی درست کرده تو فاز دفاعی که گل نمیخوریم تو فاز تهاجمی هم گل های زیادی میزنیم و موقعیت های فراوانی رو از دست میدیم مرررررررررسی شفر دوست داشتنی
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶:۵۳
پاسخ
17
123
طلسم هفت ساله
آقای شفر مشت اول رو ظاهرا به حریفان زده درحالیکه به برانکو خورده وبرانکو گفته: عصبانی هستم ازاینکه جپارف رو محروم نکردند !!! اخه یکی نیست به برانکو بگه ؛ خطای چبارف به توهین نزادپرستانه پرسپولیس چه ربطی داره!!!
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵:۴۳
پاسخ
28
180
اختلاف امتياز نشون بده عمو ببينه :)
عاليه ! انشاالله با همين روند پيش بريد ١٠٠٪؜ نايب قهرمان ميشيد
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۱:۲۳
پاسخ
162
50
بابک
مربی آلمانی کجا مربیان بیسواد کروات و مربیان عصبانی پرتغالی کجا!!! فوتبال ما زمانی پیشرفت میکنه که پر بشه از مربیان آلمانی و اسپانیایی!!! درود بر شفر. ادمین...
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۶:۱۹
پاسخ
37
179
₩سروش₩
ای بابا این استقلال که همش از رو پرسپولیس کپی میزنه
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷:۲۴
پاسخ
417
66
4پولیییییییییییییییییییییییییس
اصلا شما فوتبالو اختراع کردین
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷:۲۳
22
198
مسعود گل باشی
هرتیمی تو دنیا که دقایق اولیه گل میزنه از کامبک پولیس کپی کرده خخخخ خدایا شکرت
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۲:۳۱
26
200
مهران اراکی
فکر کنم فوتبال رو کلا برانکو و پرسپولیس ساختن جووووووووک سال رو گفتی خخخخخخخخخخخ ممنونیم که موجب خنده و شادی ما شدی
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۲:۴۲
25
225
وفا
راست گفتی بازی باصنعت نفت ابادان را ازروی شماکپی کردیم وچهارگل زدیم ولی انگار این تیم شمارا حذف کرد شیطون
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵:۰۸
28
253
قشقایی بگم بیاد؟؟
پرسپولیس مگه حمله هم میکنه کلا با سانتر و پنالتی گل زدن که هنر نیست
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱:۴۹
39
254
mehrab
روز جمعه روز بسیار بدی برای تراکتور و گل محمدی رقم میزنیم 3ـــتا یا 4ــتا مسئله این است هه !!!؟
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵:۰۰
پاسخ
56
408