تخفیف 150 میلیون تومانی رحمتی به پیکان

تخفیف 150 میلیون تومانی رحمتی به پیکان

1867
20:12
14 تیر 1393
دروازه بان سابق استقلال كه یكی از چهره‌های فصل نقل و انتقالات بود و به پیكان پیوست، از گران‌قیمت‌ترین بازیكنان ایران هم هست.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - دروازه بان سابق استقلال كه یكی از چهره‌های فصل نقل و انتقالات بود و به پیكان پیوست، از گران‌قیمت‌ترین بازیكنان ایران هم هست.

به گزارش بیست چهارده، گفته می‌شد كه رحمتی برای یك فصل حضور در پیكان 2 میلیارد تومان گرفته اما امروز ابراهیم ثنایی مدیرعامل باشگاه پیكان گفت كه رقم قرارداد رحمتی با این باشگاه یك میلیارد و 550 میلیون تومان است. پیش از او هم مهدی تاج رئیس سازمان لیگ همین رقم را برای قرارداد رحمتی عنوان كرده بود.

مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ كه امسال حساسیت زیادی نسبت به رقم قرارداد بازیكنان پیدا كرده‌اند، گفته بودند كه رقم قرارداد ثبت شده در باشگاه و فدراسیون باید یكی باشد و حالا این اتفاق برای رحمتی افتاده و سازمان لیگ و باشگاه پیكان، هر دو، یك رقم را به عنوان دستمزد این بازیكن اعلام كرده‌اند.

رحمتی در حالی این فصل با رقم یك میلیارد و 550 میلیون تومان به پیكان رفته كه او فصل گذشته با استقلال یك میلیارد و 700 میلیون تومان قرارداد داشت. البته رقم قرارداد او در فصل گذشته با استقلال یك میلیارد و 300 میلیون تومان بود و 400 میلیون تومان هم به عنوان یكی از بندهای قراردادش از اسپانسر می‌گرفت كه در مجموع قرارداد او به یك میلیارد و 700 میلیون تومان می‌رسید. با این حساب رحمتی در این فصل 150 میلیون تومان كمتر از فصل گذشته پول گرفته و نه تنها پول بیشتری از پیكان نگرفته، بلكه 150 میلیون تومان هم به این باشگاه تخفیف داده است.

 

کد/ 2018

نظرات کاربران
Zari
ماه عسلش رو دیدمها ولی.. صدو پنجاه میلیون در سال هم برای من رویاست!! دلم میخاد ازشون بپرسم این پولارو چطوری خرج میکنند!!!!!!
۱۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۲۵:۵۰
پاسخ
1
3