ترابیان اعلام کرد؛ آغاز رسمی حرفه‌ای سازی باشگاه‌های فوتسال از فردا

ترابیان اعلام کرد؛ آغاز رسمی حرفه‌ای سازی باشگاه‌های فوتسال از فردا

284
16:15
19 اسفند 1396
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال گفت: حرفه‌ای سازی باشگاه‌های فوتسال از فردا و با حضور مدیران عامل ۱۴ باشگاه لیگ برتری رسما آغاز می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال گفت: حرفه‌ای سازی باشگاه‌های فوتسال از فردا و با حضور مدیران عامل ۱۴ باشگاه لیگ برتری رسما آغاز می‌شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، با اشاره به مشخص شدن چهره دو تیم صعود کننده به لیگ برتر فوتسال، گفت: از فردا (یکشنبه) رسما حرفه ای سازی باشگاه های فوتسال را با حضور مدیران عامل باشگاه های مختلف در کمپ تیم های ملی استارت می زنیم. این جلسه یک روزه از ساعت ۹ صبح در هتل آکادمی برگزار می شود و بنده هم یکی از سخنرانان هستم.

وی با بیان اینکه حضور مدیران باشگاه ها در این جلسه الزامی و اجباری است، گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر دارد باشگاه ها را به حدی از استاندارد برساند و برای آنها پروانه حرفه ای گری صادر کند. اگر باشگاهی تا سال ۲۰۱۹ این پروانه را نداشته باشد، نمی تواند در لیگ برتر حضور داشته باشد. ان شاءالله که باشگاه ها هم همکاری خوبی خواهند داشت و بتوانیم کار را به شکل خوبی جلو ببریم.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال درباره منتفی شدن حضور تیم ملی در تورنمنت کویت هم گفت: به رغم اینکه علاقه داشتیم بعد از رفع تعلیق کویت با این کشور ارتباط داشته باشیم ولی همه چیز تحت تاثیر زمان کم تا تورنمنت بود. بازیکنان تیم ملی برای تعطیلات نوروز برنامه ریزی کرده بودند و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که به کویت نرویم.

 

2081

نظرات کاربران