ترابیان: درباره وضعیت بد غذا در چین تایپه به ای اف سی معترض شدیم/قول بهبود وضعیت را دادند

ترابیان: درباره وضعیت بد غذا در چین تایپه به ای اف سی معترض شدیم/قول بهبود وضعیت را دادند

1344
18:23
15 بهمن 1396
مسئول کمیته فنی فوتسال گفت: درباره وضعیت بد غذا به AFC معترض شدیم که نماینده AFC بعد از حضور در هتل خوشبختانه حرف‌های ما را تائید کرد و قرار شد این وضعیت بهتر شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئول کمیته فنی فوتسال گفت: درباره وضعیت بد غذا به AFC معترض شدیم که نماینده AFC بعد از حضور در هتل خوشبختانه حرف‌های ما را تائید کرد و قرار شد این وضعیت بهتر شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، عباس ترابیان در مورد شرایط و وضعیت میزبانی مسابقات جام ملت‌های آسیا که در چین تایپه در حال برگزاری است، گفت: همانطور قبلا گفته بودم محل اسکان تیم ملی تا سالن مسابقات دور است و هتل محل اسکان بازیکنان تیم ملی خوب است و تنها مشکلی که در این محل اسکان وجود دارد وضعیت بد غذا در اینجا می‌باشد که ما نسبت به این موضوع به AFC معترض شدیم که نماینده AFC بعد از حضور در هتل خوشبختانه حرف‌های ما را تائید کرد و قرار شد این وضعیت بهتر شود.

مسئول کمیته فنی فوتسال گفت: هوا در اینجا خیلی سرد است مخصوصاً سرمای امروز خیلی وحشتناک بود که خدا را شکر خوشبختانه کادر فنی قبلا این موضوع را پیش بینی کرده بودند و به بازیکنان تیم ملی اعلام کرده بودند که لباس گرم به همراه داشته باشند البته همین سرما برای تیم‌های عربی مشکلاتی را به وجود آورده است.

ترابیان در مورد وضعیت و شرایط، بازی‌های تیم ملی گفت: از روز اول مسابقات همه تیم‌ها حساب ویژه‌ای روی تیم ملی ایران باز کرده بودند که خدا را شکر عملکرد بازیکنان ایران در این دو بازی نشان دادند که برتر از سایر تیم‌ها هستند در حال حاضر هم شرایط وضعیت روحی بازیکنان تیم ملی خیلی خوب است و در بازی امروز به خوبی توانستند در مقابل چین ظاهر شوند و این تیم را با نتیجه ۱۱ بر یک شکست دهند و مقتدرانه به مرحله بعد صعود کند.

 

1004

نظرات کاربران
اکیبا
همه ی کشورها برای خودشون سالهاست که مواد غذایی و آشپز میبرن. اونوقت ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!!!!
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۳:۱۲
پاسخ
0
5