ترابیان: صداوسیما باید فرصت کافی را در اختیار من قرار دهد/ آبروی ۲ مدیر خاک‌خورده ورزش تضییع شد

ترابیان: صداوسیما باید فرصت کافی را در اختیار من قرار دهد/ آبروی ۲ مدیر خاک‌خورده ورزش تضییع شد

2774
17:35
05 تیر 1398
عباس ترابیان،‌ رئیس پیشین کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی معتقد است صداوسیما همان‌طور که از او به‌عنوان یک متخلف نام برده، باید فرصت کافی را به وی برای دفاع از خود بدهد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، عباس ترابیان درباره حکم صادره علیه خودش توسط فدراسیون فوتبال اظهار داشت: پرونده‌ای که قبل از قطعی شدن در رسانه‌ها به این شکل عنوان و آبروی دو مدیر خاک‌خورده ورزش بدین شکل تضییع شد و بسیاری از رسانه‌های مغرض نیز از آن کمال بهره‌برداری را کردند، موجب شد که من یک بار دیگر به این حقیقت اشاره کنم که براساس حکم صادره از طرف کمیته محترم اخلاق، بحث عدم مدیریت صحیح و نهایتاً سوءمدیریت، منجر به تضییع حقوق فدراسیون فوتبال شده است.

وی ادامه داد: من و آقای کفاشیان در لایحه‌ای که در زمان مقتضی و تعیین‌شده به کمیته اخلاق تسلیم کردیم، به رأی صادره اعتراض و تقاضای بررسی پرونده را به کمیته استیناف ارائه کردیم. ما مسلماً تابع مقررات و قوانین آیین‌نامه در نظر گرفته کمیته استیناف خواهیم بود.

رئیس پیشین کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با گلایه از صداوسیما گفت: صداوسیما بدون توجه به قطعی بودن این رأی با آبروی ما بازی کرد و تصاویر ما را به‌عنوان متهمان پرونده نمایش داد. با توجه به اینکه صداوسیما مدعی عدل و عدالت درباره تمام هموطنان عزیزمان است، باید فرصت کافی را در اختیار من قرار دهد تا با نشان دادن اسناد مربوط به این احکام، از حقوق حقه خودم و آقای کفاشیان دفاع کنم.

1870

نظرات کاربران
ماندگار
شما رو نمیدونم ولی این کفاشیان خندان، پدر این فوتبال رو دراورد با خنده های بی جا و مدیریت فاجعه بارش از جمله مدیریت کی روش، که اگر مدیریت درست میکرد، شاید ایشان عملکرد بهتر و رابطه ای بهتر با مردم داشت.
۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹:۰۳
پاسخ
2
25
علی فقط کریمی
اگ میخوای دفاع کنی و خلافشو ثابت کنی جاش تو دادگاهه . جوری مظلوم نمایی میکنه که انگاراون تخلفارو من انجام دادم.
۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۵۳
پاسخ
3
37
ساسا تراختوری
بسه دیگه خستمون کردین. این همه سال فرصت داشتین درست کار کنید و تریبون داشتین الان که دستتون رو شده برگشتین میگین فرصت بدین حقمون ضایع شد. واقعا که شماها دیگه کی هستین!! مدیری که درست کار کنه کی جرات داره اینجوری محکومش کنه!!!
۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱:۰۰
پاسخ
3
27
محب
برو دادگاه جواب بده ، صداوسیما خبر را بیان کرد ، سهت و سقم اون باید در مراجع قانونی پیگیر بشه ، ما خودمون خدمات شما و مخصوصا کفاشیان را از یاد نبردیم . خخ
۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶:۳۸
پاسخ
1
24