ترابیان: عربستان از ترس فوتسال ایران کنار کشید

ترابیان: عربستان از ترس فوتسال ایران کنار کشید

3308
14:04
03 فروردین 1396
عربستان صعودی در تصمیمی عجیب در آستانه قرعه کشی مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا کناره گیری خود را اعلام کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - عربستان صعودی در تصمیمی عجیب در آستانه قرعه کشی مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا کناره گیری خود را اعلام کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ابسنا، قرعه کشی مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا قرار است دهم فروردین در تایلند برگزار شود اما در اتفاقی عجیب عربستان سعودی تصمیم به کناره گیری از مسابقات گرفت است.
عباس ترابیان در این باره توضیح داد: عربستان سعودی در آستانه قرعه کشی، خیلی راحت گفته من نیستم و از قرعه کشی بیرون می روم. من بلافاصله بعد از شنیدن این خبر با مسئولان AFC تماس گرفتم؛ آن ها گفتند بعد از کناره گیری عربستان، نوع گلدان ها عوض شده اما گفتم با عربستانی ها چه برخوردی کردید؟ این کار چه معنایی دارد؛ باید با آن ها برخورد شدیدی شود.
وی افزود:عربستان کیست که قبل از قرعه کشی بیاید تمام برنامه ها را بهم بزند. منتظریم ببینیم مسئولان AFC چه واکنشی نشان می دهند. به هر حال باید جریمه سنگینی شامل حال این ها شود که قرعه کشی را عوض کردند.
رئیس کمیته فنی فوتسال در پاسخ به این پرسش که عربستانی ها با چه بهانه ای از مسابقات کناره گیری کرده اند، گفت: به هر حال تیم ها قدرند و آن ها ترسیدند به ایران بخورند و دو رقمی شوند چون آنجا نمی‌توانند بگویند ما امنیت ندارم و بازی نمی کنیم. باید بایستند و بازی کند؛ ایران هم دنبال چنین موقعیت هایی است تا عربستان را گیر بیاورد به خصوص بچه های فوتسال.
ترابیان اضافه کرد: آن ها دلیل قانع کننده ای در یادداشتی که داده اند نیاورند. ایران در گلدان اول با ازبکستان، تایلند و ویتنام قرار دارد و احتمال داشت عربستان با ایران همگروه شود.آن ها واقعا آمادگی نداشتند و ترسیدند آبرویشان برود.

 

2051

نظرات کاربران
منصور
در ورزش همیشه تیم قوی و ضعیف وجود دارد برای ورزش عربستان به جهت کناره گیری برای AFC به جهت برخورد های نامناسب با عربستان و برای ترابیان به جهت روحیه ضعیف کشی متاسفم
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۰:۰۰
پاسخ
80
15
4پولییییییییییییییییس
خداروشکر که عربستان کناره گیری کرد حالا رقابتا سالم برگذار میشه
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۴:۲۱
5
26
ایران
عربستان کدوم ورزش قوی هست کلا در سطح جهانم نه اسیا؟؟ :))))
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۸:۵۸
3
34
جادوگر
کدوم روحیه ضعیف کشی اونا بودن رحم میکردن
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵:۵۶
3
35
حسن قاسمی
از کدوم شهر عربستانی؟
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۴:۰۶
4
35
امید
احسنت، بنازم به این وطن پرستی دمت گرم
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹:۴۷
پاسخ
4
56
منصور
خخ
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰:۱۰
پاسخ
2
43