ترابیان: هنوز توانایی و اراده ملی را در کشور نمی‌بینم که جام جهانی را برگزار کنیم

ترابیان: هنوز توانایی و اراده ملی را در کشور نمی‌بینم که جام جهانی را برگزار کنیم

1819
21:25
23 مهر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته فنی فوتسال گفت: من هنوز آن توانایی و اراده ملی را در کشور نمی‌بینم که جام جهانی را برگزار کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس کمیته فنی فوتسال گفت: من هنوز آن توانایی و اراده ملی را در کشور نمی‌بینم که جام جهانی را برگزار کنیم.

به گزارش وبسایت نود ، عباس ترابیان بعد از پیروزی ۸ بر ۲ تیم ملی فوتسال مقابل افغانستان در بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا و همچنین شرایط میزبانی ایران در تبریز گفت: امروز اولین روز برگزاری این مسابقات بود و ما در ابتدا کمبودهایی داشتیم با توجه به اینکه ناظر AFC هم در این مسابقات خیلی سخت‌گیر بود و خواستار رعایت تمامی استانداردهای لازم در AFC شده بود خدا را شکر توانستیم این موضوعات را به خوبی و همکاری دوستان برطرف کنیم.

رئیس کمیته فنی فوتسال افزود:  امروز سه بازی برگزار شد و رضایت کامل ناظر AFC را در این سه بازی داشتیم. البته موضوع میزبانی ما می‌تواند تجربه بسیار خوبی برای ما در برگزاری مسابقات رسمی باشد و ما سعی می‌کنیم با توجه به سخت‌گیری‌هایی که ناظران AFC می‌گیرند خودمان را هرچه بهتر با این قوانین مطابقت دهیم.

ترابیان در پاسخ به سؤال خبرنگاری که آیا با توجه به این میزبانی ما می‌توانیم میزبان مسابقات جام جهانی فوتسال در ایران باشیم، گفت:  من قبلاً به سؤال شما پاسخ داده‌ام و بار دیگر می‌گویم خیر نمی‌توانیم. من هنوز آن توانایی و اراده ملی را در کشور نمی‌بینم که جام جهانی را برگزار کنیم. در این گونه مواقع باید همه کشور به خصوص مسئولان بلندپایه کشور و سایر ارگان‌ها و سازمان‌هایی که در موضوع میزبانی دخیل هستند همگی بسیج شوند.

وی گفت: برگزاری جام جهانی یک نفیسه بزرگی است که من شخصاً آن را نمی‌بینم و علاوه بر این مشکلات دیگری هم وجود دارد. فیفا در قوانین خود به صراحت تأکید کرده که حتماً‌ باید بانوان هم به ورزشگاه بیایند و همانطور که اطلاع دارید موضوع ورود بانوان به ورزشگاه‌های کشور هنوز میسر نشده است و این هم یکی دیگر از این مشکلات است که باید ما برطرف کنیم که بتوانیم شرایط میزبانی جام جهانی را داشته باشیم. البته امیدوارم در آینده بتوان با تدابیری که مسئولین ما دارند به این موضوع اندیشیده شود و این موضوع هم حل گردد.

ترابیان در پاسخ به سؤال خبرنگاری که شما به عنوان رئیس کمیته فنی تیم ملی فوتسال هستید اولین بازی تیم ملی را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت:‌ تیم ملی بازی را خوب شروع کرد به خصوص در نیمه اول بازیکنان ما کاملاً هماهنگ و مسلط بودند و به خوبی توانستند تاکتیک‌های فنی و پرسی که بازیکنان افغانستان انجام داده بودند به خوبی مهار کنند و در نیمه دوم بچه‌ها با توجه به نتیجه‌ خوبی که در نیمه اول به دست آورده بودند سعی کردند فشار کمتری به خود بیاورند و مجموعاً خیلی حرفه‌ای و نتیجه مطلوبی را کسب کردند.

 

 

2020

نظرات کاربران
AS
شکسته نفسی میکنی استاد.......ما تو رو داریم............
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۳:۲۶
پاسخ
0
2