ترابیان: کیفیت غذای تیم ملی فوتسال به AFC مربوط می‌شد نه ما/ مترجم بودن من دور از شأن نیست

ترابیان: کیفیت غذای تیم ملی فوتسال به AFC مربوط می‌شد نه ما/ مترجم بودن من دور از شأن نیست

1615
18:12
23 بهمن 1396
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت که کیفیت غذای اعضای تیم ملی فوتسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا مربوط می‌شد نه فدراسیون ایران.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت که کیفیت غذای اعضای تیم ملی فوتسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا مربوط می‌شد نه فدراسیون ایران.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، به دنبال انتشار مطلبی با عنوان مشکلاتی که پشت قهرمانی تیم ملی فوتسال پنهان ماند؛ بردن فردی برای «حال دادن» به‌جای آشپز و مترجم، عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی به ابهامات موجود در این مطلب پاسخ داد. ترابیان که همراه تیم ملی فوتسال کشورمان در چین تایپه حضور دارد، ضمن تأیید اینکه غذای ملی‌پوشان فوتسال در این کشور مطلوب نبوده است گفت: تمام امکاناتی که در چین تایپه در اختیار تیم‌ها قرار گرفت از جمله هتل محل اقامت، وعده‌های غذایی و ... از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر گرفته شده بود و فدراسیون فوتبال در این زمینه نقشی نداشت.

وی در ادامه داد: همان‌طور که عنوان شده است کیفیت غذا مطلوب نبود و ما به این مسئله معترض شدیم. حتی اعتراض خود را در جلسه رسمی AFC به اطلاع آقای برایان که رئیس کمیته اجرایی مسابقات بود، رساندیم. به ایشان معترض شدیم که این شرایط مطلوب تیم‌های میهمان نیست و AFC در زمان تأمین مقدمات برگزاری مسابقات باید شرایط کشورهای شرق و غرب آسیا را در نظر می‌گرفت و غذایی مناسب با سلایق کشورهای مختلف تهیه می‌شد. ما برای حل این مشکل ضمن استفاده از کنسروهایی که از ایران با خود برده بودیم، از یکی از رستوران‌های ایرانی که آنجا بود، وعده‌های غذایی تیم را تهیه می‌کردیم و مشکلی از این بابت نبود.

ترابیان که در جریان پانزدهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به‌عنوان مترجم سرمربی تیم ملی و بازیکنان را همراهی می‌کرد، در این مورد گفت: از آنجایی که مترجم همراه تیم ملی نبود و نمی‌خواستیم اظهارات سرمربی تیم ملی و بازیکنان وارونه منعکس شود، من خودم صحبت‌های این عزیزان را ترجمه کردم. برای من اینکه حرف‌های سرمربی تیم ملی را ترجمه کنم، هرگز دور از شأن نیست. برای کشورم هر کاری لازم باشد انجام می‌دهم. از دید من مترجم همزمان بودن اصلاً دور از شأن نیست.

همراهی غلامعلی هنرپیشه، رئیس هیئت فوتبال استان فارس با تیم ملی فوتسال در چین تایپه واکنش‌هایی را به دنبال داشته است که ترابیان در این رابطه خاطرنشان کرد: آقای هنرپیشه رئیس هیئت فوتبال استان فارس و عضو کمیته فنی فوتسال است. ایشان در سفر به چین تایپه ما را همراهی کرد و به محض ورود به این کشور و از آنجایی که چون مدرس فوتسال است به عضویت گروه آنالیز مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا درآمد.

وی کیفیت لباس تیم ملی فوتسال در مسابقات قهرمانی آسیا را نیز مطلوب خواند و اظهار داشت: ما از کیفیت لباس راضی هستیم و البسه بازیکنان هیچ ایرادی نداشت. ترجیح ما این بود که از همین البسه در مسابقات چین تایپه استفاده کنیم.

 

1004

نظرات کاربران