ترابی: انتظار 3 شکست در 6 بازی را نداشتیم

ترابی: انتظار 3 شکست در 6 بازی را نداشتیم

4074
14:33
13 مهر 1398
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خودمان هم انتظار نداشتیم که از 6 بازی لیگ برتر 3 بازی را شکست بخوریم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی ترابی در خصوص باخت شب گذشته پرسپولیس مقابل شهر خودرو، روند ضعیف نتیجه‌گیری سرخپوشان و عدم دعوت به تیم ملی صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

*شب گذشته بازی حساسی را به شهر خودرو باختید.

بله متاسفانه با وجود اینکه خیلی خوب بازی کردیم اما نتوانستیم از این بازی امتیاز بگیریم. البته ما موقعیت‌هایی داشتیم اما از این موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکردیم و در نهایت در دقیقه 93 گل خوردیم و باختیم.ما باید این نتیجه را حتما و قطعا جبران کنیم تا باز هم به سمت قهرمانی پیش برویم.

*به  نظر می‌رسید پرسپولیس مقابل شهر خودرو از بازی‌های قبلی بهتر بازی کرد اما نتوانستید نتیجه بگیرید.

بله دقیقا همین طور است چراکه ما خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت‌هایی هم داشتیم اما به گل نرسیدیم. ما باید روی ضربات آخر بیشتر کار کنیم و اگر بتوانیم زودتر به گل برسیم می‌توانیم در هر بازی گل‌های بیشتری بزنیم. ما باید در بازی‌های بعدی این نقص را جبران کنیم تا دوباره تیم مورد علاقه هوادارانمان شویم.

*پرسپولیس از 6 بازی اول خود سه باخت به دست آورده و این مسئله خیلی نگران کننده است. 

باور کنید خود ما هم انتظار نداشتیم که سه باخت در این 6 بازی بیاوریم.در بازی با سپاهان و بازی مقابل شهر خودرو به هیچ عنوان مستحق باخت نبودیم اما با بدشانسی بازی را واگذار کردیم. اگر خوب نبودیم و می‌باختیم می‌گفتیم که باخت حق ما بود ولی واقعا مقابل این دو تیم عملکرد خیلی خوبی داشتیم. اما رفته رفته بهتر خواهیم شد. تا اینجا با بدشانسی روبرو شدیم ولی به هواداران قول می‌دهیم که این نتایج را جبران کنیم و در جدول رده‌بندی دوباره به صدر برسیم.

*به نظر می‌رسد وضعیت خودت هم بهتر از فصل قبل است.

بله خوشبختانه شرایط خودم خیلی خوب است و تلاش می‌کنم تا هم گل بزنم و هم پاس گل بدهم تا برای پرسپولیس بازیکن مفیدی باشم. رفته رفته شرایط من هم بهتر خواهد شد. 

*در سیستم کالدرون جا افتاده‌ای؟

بله خوشبختانه توانسته‌ام خودم را با تغییرات تاکتیکی جدید وفق بدهم و در سیستم جدید جا افتاده‌ام. فکر می‌کنم ما فقط در نتیجه‌گیری خوب نبودیم و باید بیشتر کار کنیم تا بتوانیم نتایج بدی که گرفتیم را جبران کنیم. 

* بعد از تعطیلات باید با نفت آبادان در جام حذفی بازی کنید. این در حالی است که این تیم آبادانی امسال تیم متفاوتی شده است.

همیشه تیم‌های آقای اسکوچیچ خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنند.او همواره تیم‌های خوبی را در لیگ برتر دارد. قطعا بازی در جام حذفی بسیار سخت‌تر از بازی در لیگ خواهد بود.چون یک تک بازی است و اگر خدای ناکرده نتیجه نگیریم دیگر فرصت جبران نخواهیم داشت. به همین دلیل ما باید با تمرکز بالا در این بازی به زمین برویم و امیدوارم که هواداران پرسپولیس از ما حمایت خوبی کنند تا با برد از زمین خارج شویم. 

*صحبت از فرصت سوزی بازیکنان پرسپولیس کردی. فکر می‌کنی دلیل این مسئله چیست؟

به نظر من ما در زدن ضربات آخر عجله می‌کنیم و این مسئله باعث می‌شود تا تمرکز لازم را  نداشته باشیم اما فکر می‌کنم اگر بتوانیم در بازی‌ها گل اول را زودتر به ثمر برسانیم می‌توانیم گل‌های بعدی را بزنیم و فشار از روی تیم ما برداشته می‌شود.

*لیست تیم ملی هم اعلام شد و نام تو در بین دعوت شدگان نیست. چرا به تیم ملی دعوت نشدی؟

نمی‌دانم چرا به تیم ملی دعوت نشدم اما قطعا سرمربیان تیم ملی اینطور صلاح دانستند. مربیان تیم ملی بازی‌ها را می‌بینند و مطمئنا آماده‌ترین‌ها دعوت می‌شوند. بازیکنانی هم که دعوت شدند همگی از بهترین‌ها هستند و من تلاش خواهم کرد تا با عملکرد خوب بتوانم به اردوهای بعدی تیم ملی دعوت شوم.

2051

نظرات کاربران
حمید از مشهد
تو لیست تیم ملی نیست؟؟؟؟؟!!!!! بهترین بازیکن پرسپولیس این فصل ترابی بوده تعجب میکنم دعوت نشده
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶:۳۳
پاسخ
14
20
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
عصه نخور داداش پرسپولیس حالا حالا قهرمانه
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۰۶
پاسخ
22
28
خطاب به بالایی
تو خواب البته ...
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱:۲۳
8
6
حیدر
ترابی خودش یک تیمه نمیدونم چرا دعوت نشده دیروز توی بازی شهرخودرو هم خوب بود هر چند پرسپولیس بنوعی میهمان هم نبود و بیش از نیمی از ورزشگاه طرفدارانش بودند که خوشبختانه تیم ما برد
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲:۴۵
پاسخ
22
29
4 یا 6؟ مساله این است
هوادارای تیم پر سر و صدا و تیم بعد از منچستر اول، بهمراه برادر ژاپنی دیگر انگار خیلی شاد شدن :)) / ما پرسپولیسیم و اصالت خریدنی نیست و ریشه در تاریخ داریم. ما برمیخیزیم
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۱۶
پاسخ
83
39
بنده خدا
گریه نکن خخخخ فغانی رفته دیگه
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۲۰
10
14
اس
هنوز شکستهای بعدی در راه است
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲:۵۴
پاسخ
30
101
زانیار
دربی رو بردیم کافی بود براتون :)
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹:۱۲
52
12
قرمزته
نه اینکه شما پشت سر هم دارین میبرین
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲:۳۹
41
14
یک قدم جلو
برانکو.نقش پررنگی در نابودی تو داشت.میتونستی همون موقعه که سایپا توپ میزدی، تیمتو یک تنه در جام باشگاه آسیا به مرحله بالاتر بیاری، اینجوری تو چشم بودی، الانم داشتی در اروپا بازی میکردی. نه الان که تیم ملیم دعوت نمیشی. برانکو،منشا.برانکو،ترابی
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷:۱۰
پاسخ
36
58
حامد اس اس
پرسپولیس متخصص استفاده بازیکنهائیه که تو‌ تیم های دیگه به تیم ملی رسیدن و ستاره شدن. مدیرعامل وقت سایپا که ارادت خاصی به پرسپولیس داشت با ترانسفر نکردن ترابی در حقش ظلم بزرگی کرد.اگر قرار به ترانسفر نشدن بود خب از مدتها قبل قلی زاده رو هم استقلال می‌خواست که رضایت‌نامه شو برای استقلال صادر نکرد.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۰۲
8
12
۶
چیزی از فوتبال سردرمیاری؟! فصل قبل ترابی بهترین عملکرداشو تو بازیای پرسپولیس انجام میداد و برانکو عالی ازش بازی میگرف
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹:۵۰
8
10
شازده آبی
ترابی از اومدنش به پیروزی پشیمون شده
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۴۶
پاسخ
61
55
پرسپولیس2019
همون که اسم پرسپولیس تو رو میسوزنه نمیتونی اسمشو به زبون بیاری.نشون از قبول برتری پرسپولیس نسبت به استقلال البته ببخشید تاج ساابق هست
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۴۹
29
21
امید از تفت
هیچکس نه انتظار یه شکست را داشت نه مستحق شکست بودیم. ولی مطمئن هستم قوی تر از هر زمانی بر می گردیم. پیشرفت فنی تیم مشهوده و به زودی به تیمی غیرقابل مهار تبدیل می شویم.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴:۴۰
پاسخ
56
36