ترابی: اکنون برای جبران بازی رفت روی بازی با سپاهان تمرکز کرده‌ایم

ترابی: اکنون برای جبران بازی رفت روی بازی با سپاهان تمرکز کرده‌ایم

948
21:26
30 بهمن 1398
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فشردگی بازی‌ها، رویارویی‌های متوالی با رقبای مستقیم و بازی‌های خارج از خانه متوالی هم روی تیم تاثیر گذاشت ولی موقعیت خوبی داریم. در حال حاضر تمرکز ما روی بازی با سپاهان است.

به گزارش وب‌سایت نود، مهدی ترابی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بازی با تیم شارجه را خیلی خوب شروع کرده بودیم. با توجه به صحبت‌ها و برنامه‌های بازی که کادر فنی تشریح کرده بود و خواست بچه‌ها فقط برای کسب پیروزی وارد زمین شدیم. همین روحیه و میل به پیروزی باعث شد تا خیلی زود هم به گل برسیم اما متاسفانه روی اشتباه تیم، گل خوردیم و این مساله یک بار دیگر هم اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم با تدابیر کادر فنی و تلاش بچه‌ها سعی کردیم به نتیجه مورد نظر خودمان برسیم ولی متاسفانه این امر میسر نشد. در این نیمه موقعیت‌هایی داشتیم ولی شانس بالا نداشتیم و نتوانستیم برای رسیدن به گل از آن‌ها استفاده کنیم.

ترابی خاطر نشان کرد: چهار بازی دیگر داریم و هنوز هیچ یک از بازی‌های خانگی خودمان را با حضور تماشاگرانمان انجام نداده‌ایم. مسلم است که در لیگ قهرمانان هیچ چیز تمام نشده و پرسپولیس از شانس‌های صعود است. ما دو بازی متوالی خارج از خانه انجام دادیم در حالی که قبل از آن در لیگ برتر هم بازی‌های سنگین خودمان برابر رقبای مستقیم را انجام دادیم. مجموع این موارد یک مقدار خستگی بچه را در بر داشت. این فشردگی در کنار مواجهه با رقبای اصلی نمی‌توانست بی تاثیر باشد ولی موقعیت ما با توجه به جدول، خوب است و باید بتوانیم در تهران با حمایت هواداران خودمان از تیم‌های الدحیل و الشارجه 6 امتیاز بگیریم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: در حال حاضر باید خود را آماده حضور مجدد در لیگ برتر کنیم. سومین بازی متوالی که خارج از خانه خواهیم داشت. این مساله شرایط را خیلی سخت می‌کند ولی بچه‌ها مصمم و پرتلاش هستند تا در کنار جبران بازی رفت، موقعیت خود در صدر جدول را برای تکرار قهرمانی حفظ کرده و حتی محکم تر کنند. از امروز تمام تمرکز ما روی این بازی است و کادر فنی هم حتما برنامه خاصی برای این تقابل دارد. در این چند روز سعی می کنیم با تمرکز، تمرین و ریکاوری خوبی برای این بازی داشته باشیم.

4416

نظرات کاربران
ققنوس‌سرخ
بعداز بازی با الدحیل هم قول دادید مسابقه با شارجه جبران میکنید!!!
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۱۹
پاسخ
26
23
شازده آبی
بازی داخلیه، نیازی ب تمرکز نیس، هرچی دوس دارین خطا کنین، تازه سهمیه پنالتی هم دارین :)
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰:۵۰
پاسخ
47
16
حجت پرسپولیسی
کاش دوتا مثل ترابی داشتیم تو چپ و راست..واقعا هافبکها تو این چندبازی گم بودن.کمال و نورالهی و امیری فقط یه اسم بودن تو میدون..به نظرم سیامک باید جای امیری بازی کنه چون شوتزنه و استوکسم تا نرفته تعطیلات بی بازگشت فیکس بشه
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵:۲۸
پاسخ
4
26
سینا
تمرکزم نکردید نکردید وزیر جون از روحیه ضعیفتون خبر داره با یه برد روحیتونو سر جاش میاره که برید یه حماسه دیگه تو اسیا رقم بزنید خخخ ادمین بلطف
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۹:۵۱
پاسخ
42
15