ترابی: تا آخر فصل در سایپا می‌مانم/ به صعود تیم ملی امیدوارم

ترابی: تا آخر فصل در سایپا می‌مانم/ به صعود تیم ملی امیدوارم

1806
21:04
14 آذر 1396
هافبک مهاجم تیم فوتبال سایپا می‌گوید تا آخر لیگ هفدهم برای نارنجی‌پوشان به میدان خواهد رفت و به صعود ایران از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امیدوار است.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک مهاجم تیم فوتبال سایپا می‌گوید تا آخر لیگ هفدهم برای نارنجی‌پوشان به میدان خواهد رفت و به صعود ایران از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امیدوار است.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی ترابی پس از برتری یک گله تیمش مقابل پیکان در جمع خبرنگاران حضور یافت و اظهار کرد: موقعیت‌هایی که ما داشتیم از پیکان بهتر بود و توانستیم از آنها استفاده کنیم. البته وضعیت زمین قابل مشاهده است،‌ نباید به آن بگوییم بد است بلکه افتضاح است. با یک پاس ساده توپ پله می‌شد. امیدوارم به این زمین‌ها رسیدگی شود.

ترابی در پاسخ به این سوال که آیا این دیدار بازی آخرش برای سایپا بود، بیان کرد: خیر، من با سایپا قرارداد دارم و هیچ بحث دیگری در کار نیست. من تا آخر فصل در خدمت سایپا هستم. من دانشجو هستم و تا آخر فصل می‌توانم برای سایپا به میدان بروم.

او درباره قرعه ایران در جام جهانی روسیه نیز تصریح کرد: قرعه سختی است. باید تیم ملی حمایت شود و بازی‌های خوبی برگزار کند. اگر این بازی‌ها برگزار شود تیم ملی می‌تواند نتایج درخشانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بگیرد.

بازیکن ملی‌پوش سایپا درباره طرح کارلوس کی‌روش مبنی بر قرار گرفتن بازیکنان در اختیار تیم ملی به مدت یک روز پس از هر بازی، بیان کرد: این قضیه بین باشگاه و فدراسیون است اما این طرح می‌تواند طرح خوبی باشد زیرا اگر بازیکنان در کمپ تمرین کنند قطعا می‌توانند کیفیت بهتری داشته باشند و بازی‌های بهتری ارائه دهند. امیدوارم این قضیه که بین فدراسیون و باشگاه است به خوبی حل شود.

ترابی در پایان درباره صعود تیم ملی از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز گفت: برای صعود ناامید نیستیم.

 

1004

 

نظرات کاربران
شیش
خودتو با موندن تو سایپا بدبخت کردی پسر
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۴:۰۴
پاسخ
4
6
اردشیر تالش
آقای ترابی قدرتا بدون وقتتا در ایران تلف نکن حتی با پذیرش دانشجویی در هلند برو فوتبالتا در این کشور ادامه بده فعلا فکر این حقوقهای الکی نباش کمی از همزبونت وبچه شیر تالش جهانبخش یاد بگیر قبل از اینکه تبدیل به یک بازیکن معمولی حقوق بگیر لیگ ایران تبدیل بشی
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۳:۵۴
پاسخ
0
7