ترابی: تا دو هفته دیگر تمرین‌هایم را شروع می‌کنم

ترابی: تا دو هفته دیگر تمرین‌هایم را شروع می‌کنم

672
15:08
06 آذر 1395
مهاجم تیم فوتبال سایپا می‌گوید در تلاش است تا دو هفته دیگر تمریناتش را شروع کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال سایپا می‌گوید در تلاش است تا دو هفته دیگر تمریناتش را شروع کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی ترابی درباره مصدومیتش و میزان دوری خود از میادین اظهار کرد: متاسفانه در دیدار برابر نفت از ناحیه انگشت پا دچار مصدومیت شدم که پس از بررسی پزشکان مشخص شد انگشتم شکسته شده و حداقل سه هفته از میادین دور خواهم بود. واقعا از این موضوع خیلی ناراحتم. پس از بازگشت از اردوی تیم ملی به مرز آمادگی رسیده بودم اما الان با مصدومیت مواجه شدم.

وی افزود: البته امیدوارم با کمک پزشکان و تلاش‌های خودم بتوانم زودتر از موعد تعیین شده به میادین بازگردم. فکر می‌کنم اگر خوب استراحت کنم و کارهایی که پزشکان به من می‌گویند را انجام بدهم شاید تا دو هفته دیگر تمریناتم را شروع کنم.

ترابی در ادامه درباره وضعیت باشگاه سایپا و شکست این تیم مقابل نفت تهران، گفت: متاسفانه امسال به دلیل تغییرات زیادی که داشتیم نتوانستیم در ابتدای فصل به هماهنگی کامل برسیم اما در ادامه بازی‌ها روند خوبی داشتیم ولی علیرغم بازی خوبی که انجام می‌دهیم در نتیجه‌گیری موفق عمل نمی‌کنیم. تیم ما در اکثر بازی‌ها فرصت‌های گلزنی زیادی خلق می‌کند اما در زدن ضربات آخر ناموفق هستیم. واقعا بدشانسی دست از سر ما بر نمی‌دارد.

 

2051

نظرات کاربران