ترابی: دایی به شاگردانش انگیزه می‌دهد و خوشحالم با او کار می‌کنم

ترابی: دایی به شاگردانش انگیزه می‌دهد و خوشحالم با او کار می‌کنم

930
12:42
27 تیر 1396
هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا گفت: برای بازی در فوتبال اروپا ناامید نیستم و امیدوارم فصل آینده لژیونر شوم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا گفت: برای بازی در فوتبال اروپا ناامید نیستم و امیدوارم فصل آینده لژیونر شوم.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی ترابی ضمن بیان این مطلب در مورد آخرین وضعیت تیم سایپا اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و در این مدت بازی‌ها و اردوهای تدارکاتی مناسبی را پشت سر گذاشتیم. به نظر من سایپا نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده و ما ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه را در اختیار داریم که می‌توانند امسال سایپا را به موفقیت‌های خوبی برسانند.

وی با اشاره به اهداف سایپا در فصل جدید تصریح کرد: اصلی‌ترین هدف ما کسب سهمیه است و حتی تلاش می‌کنیم تا به اهداف بالاتری برسیم. امیدوارم که در فصل جاری بتوانیم بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم.

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا با ابراز خرسندی از کار کردن با علی دایی گفت: دایی در دنیای فوتبال یک چهره سرشناس است و خوشحالم که با این مربی بزرگ کار می‌کنم. دایی جزو مربیانی است که همیشه به شاگردانش انگیزه مضاعفی می‌دهد و امیدوارم که با این مربی بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم.

ترابی درباره ادامه حضور در سایپا و اینکه در این فصل هم بحث حضورش در فوتبال اروپا مطرح شده بود، اظهار داشت: من بعد از پایان فصل صحبت‌هایی را با باشگاه انجام دادم و وقتی آقای دایی به‌عنوان سرمربی انتخاب شد با او هم صحبت کردم. در نهایت قرار شد که همچنان در سایپا بمانم. امیدوارم که در فصل آینده شرایط برای لژیونر شدن من فراهم شود. من به هیچ عنوان برای بازی در اروپا ناامید نیستم و تلاش می‌کنم تا به این هدف برسم.

وی در خاتمه تصریح کرد: من باید در این فصل بهترین عملکرد را داشته باشم، چراکه در فصل گذشته به‌دلیل مصدومیت شرایط خوبی را تجربه نکردم. مهم این است که در رده باشگاهی درخشش داشته باشم و در تیم ملی هم جایگاه خوبی داشته باشم تا بتوانم شانس زیادی برای رفتن به اروپا داشته باشم.

 

2051

نظرات کاربران
تیم ملی 99
سایپا بازم مدعی سقوطه خخ
۲۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۳:۲۳
پاسخ
15
2
سيد سرخ فوتبالي
شما يه نگاه كن به ليگ عزيزم سايپا به جز فصل گذشته تقريبا هميشه جايگاه٨-٩ رو تو جدول داشته يه بار قهرمان شده دوبار هم جام حذفيو برده هميشه هم مدعي اقاي گلي رو داشته نظير محسن خليلي. و دو سال كريم انصاري فرد و سجاد شهباز زاده و ...
۲۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۳:۲۳
0
8
پرستش s.s
قبل از اينكه لژیونر شوي بايد افتخار كني كه زير نظر بزرگ مرد فوتبال ايران بازي ميكني...
۲۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵:۲۵
پاسخ
0
14