تراشتگن: رئال مادرید بدون رونالدو هم قوی است

تراشتگن: رئال مادرید بدون رونالدو هم قوی است

1581
15:20
11 مرداد 1397
دروازه بان بارسلونا تاکید کرده رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو هم تیم قدرتمندی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان بارسلونا تاکید کرده رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو هم تیم قدرتمندی است. 

به گزارش وبسایت نود، مارک آندره تراشتگن که پنجمین فصل حضور خود در بارسلونا را آغاز خواهد کرد عنوان کرده بارسلونا باوجود رفتن کریستیانو رونالدو از رئال مادرید همچنان نبرد سختی با این تیم خواهد داشت. 

تراشتگن به نقل از مارکا گفته:

فکر می کنم رئال مادرید مثل بارسلونا ترکیب شگفت انگیزی دارد. البته که رونالدو در اکثر بازی ها تفاوت را رقم می زد اما رئال مثل گذشته قوی است و بدون رونالدو هم کار سختی مقابل آن ها داریم. ما باید روی کار خودمان تمرکز کنیم و می دانیم که اگر به خودمان باور داشته باشیم می توانیم همه جام ها را فتح کنیم.

تراشتگن در مورد اینکه شاید به عنوان یکی از کاپیتان های تیم در این فصل انتخاب شود گفت:

بازیکنان در مورد اینکه بازوبند کاپیتانی به چه کسی باید برسد تصمیم می گیرند اما  اینکه از اسم من هم به عنوان یکی از گزینه های کاپیتانی نام برده می شود باعث افتخارم است. اینکه یکی از کاپیتان های بارسلونا باشیم افتخار خواهم کرد اما این مسئله خیلی برایم مهم نیست. تیم برای موفقیت به بیشتر از ۴ کاپیتان نیاز دارد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
رونالدو سرور مسی
بازیکن حریف هم داره ازش تعریف میکنه!!!! همین ترشتگن برای مسی هیچ ارزشی قائل نیس...
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰:۵۷
پاسخ
22
9
مهران
قطعا رعال بدون رونالدو هم میتونه به موفقیت برسه ولی نه به این زودی بعد از یه دوره افت کوتاه یا بلند مدت با چندتا خرید عالی
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۳۵
پاسخ
4
10
عشقممم نیمار
بود نبود رونالدو تو‌رئال فرقی نداره... :-) همین رونالدو‌باعث شد ک‌فصل قبل رئال از رقابت بابارسلونا تو‌لالیگا خارج شه و بارسا راحت قهرمان شد... تو‌لیگ قهرمانانم‌..از بعد بازی رفت با یوونتوس...تا فینال...نقش هویج تو بازیا داشت... :-)
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۳۳
پاسخ
10
20