تراشتگن: علت عصبانیت هواداران را متوجه نمی شوم؛ به حمایت احتیاج داریم

تراشتگن: علت عصبانیت هواداران را متوجه نمی شوم؛ به حمایت احتیاج داریم

1988
02:40
02 اسفند 1395
دروازه بان بارسلونا از هواداران این تیم تقاضای حمایت بیشتر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان بارسلونا با ابراز تعجب از عکس العمل هواداران بارسلونا اعلام کرد این تیم در این شرایط نیاز به حمایت هوادارانش دارد.

به گزارش وبسایت نود، در دیداری که به نظر می رسید بارسلونا با جشنواره ای از گل از آن خارج شود، به لطف عملکرد استثنایی تراشتگن و پنالتی دقیقه 90 مسی تنها با یک گل اختلاف موفق شد مقابل تیم هفدهم جدولی به پیروزی برسد تا هواداران عصبانی بارسلونا برابر عملکرد ضعیف بارسلونا عکس العمل نشان دهند. در پایان این دیدار تراشتگن در این خصوص اعلام کرد:

دلیل عصبانیت هواداران را نمی فهمم، همه ما تمام تلاشمان را انجام می دهیم تا بهترین نمایشمان را ارائه دهیم. پس از شکست مقابل پاریسن ژرمن بیشتر از همیشه نیاز به حمایت داریم چرا که چه در باخت و چه در برد همه ما نقش داریم. هفته سختی را پشت سر گذاشته ایم و مهمترین مسئله این بود که موفق شدیم 3 امتیاز این دیدار را به دست آوریم. در فوتبال همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد. با این حال در حال حاضر باید استراحت کنیم و برای دیدار حساس هفته آینده آماده شویم.

1899

نظرات کاربران
ستاره
تو لالیگا هوادارها مثل انگلیس حمایت نمیکنند و حتی برای بهترین بازیکناشون سوت میزنن وباعث ناراحتیشون میشن اما لیگ برتر حتی تیمهای انتهای جدول هم از حمایت کامل برخوردارند چه برنده باشن و چه بازنده هیچ وقت سوت یا اعتراض تو جریان بازی ندیدیم
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۷:۱۶
پاسخ
0
3
امیر
تو دیگه حرف نزن سوتی
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱:۲۵
پاسخ
1
7
محمد
لامصب جوری میگه متوجه نمیشم ک اینگار ن اینگار از پاریس ژرمن ۴تا خوردن و امشبم شانس اوردن نباختن هرکی ندونه اینگار بارسا واسش عادی همچین نتیجه های ک اقایون تعجب میکنن ک چرا تو ورزشگاه هو شدن خخخخخخ داداچ داری اشتباه میزنی
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱:۰۷
پاسخ
4
17