تراکتورسازی تبریز 4-1 ذوب آهن اصفهان/ موتور تراکتور سازی در نیمه دوم روشن شد

تراکتورسازی تبریز 4-1 ذوب آهن اصفهان/ موتور تراکتور سازی در نیمه دوم روشن شد

11226
17:30
18 آبان 1397
شاگردان محمد تقوی با عملکرد خوبی در نیمه دوم توانستند با نتیجه 4 بر 1 مقابل میهمان خود به برتری برسند.

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان محمد تقوی با عملکرد خوبی در نیمه دوم توانستند با نتیجه 4 بر 1 مقابل میهمان خود به برتری برسند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان در سری رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفته بودند که در پایان تیم میزبان نتیجه 4 بر 1 به برتری رسید. 

گل های تیم تراکتورسازی توسط لی هری اروین (دقایق 57، 59 و 64) و مسعود شجاعی در دقیقه 75 و گل تیم تیم ذوب آهن اصفهان نیز توسط محسن مسلمان (دقیقه 27) به ثمر رسید. 

داور وسط: محمدحسین زاهدی فر کمک ها: بابک داوری و مهدی عالیقدر

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان، محمدرضا‌ مهدی‌زاده، ایمان سلیمی، محمد طیبی، احسان‌حاج‌صفی، علی‌ طاهران ( از دقیقه 53 - لی هری اروین)، مهدی‌ مهدی‌پور، یوکیا سوگیتا (از دقیقه 85- حامد حسین علی زاده)، مسعود شجاعی، دانیال‌ اسماعیلی‌فر (از دقیقه 73 - احسان پهلوان)، آنتونی‌ استوکس

سرمربی موقت: محمد تقوی

ذوب آهن اصفهان

رشید مظاهری، هادی محمدی، مسعود ابراهیم زاده، عارف غلامی (از دقیقه 62 - وحید محمدزاده)، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، محسن مسلمان، زبیر نیک نفس ( از دقیقه 68 - ادی ارناندز)، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا ( از دقیقه 68 محمدرضا عباسی)و ارسلان مطهری

سرمربی: امید نمازی

دقایق حساس: 

دقیقه 3: کارت زرد داور به میلاد فخرالدینی 

دقیقه 18: شوت زیبای دانیال اسماعیلی فر از پشت محوطه جریمه تیم میهمان با واکنش خوب رشید مظاهری دفع شد. 

دقیقه 27: ( گل تیم ذوب آهن اصفهان) تیم میهمان با خطای بازیکن تراکتورسازی روی ارسال مطهری صاحب ضربه ایستگاهی شد. محسن مسلمان از طریق ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه توپ را پرقدرت ارسال کرد که گل به زیبایی به ثمر رسید. 

دقیقه 39: بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان توپ را از سمت راست زمین مسابقه به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که توپ با ضربه ماریون سیلوا از کنار دروازه محسن فروزان به بیرون رفت. 

دقیقه 40: آنتونی استوکس توپ را در اختیار دانیال اسماعیلی فر قرار داده و این بازیکن پس از ورود به داخل محوطه جریمه تیم میهمان شوت زد که توپ به صورت خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 55: کارت زرد داور به رشید مظاهری از تیم ذوب آهن اصفهان

دقیقه 57: (گل اول تیم تراکتورسازی تبریز) آنتونی استوکس در حرکت سریع توپ را از سمت راست زمین مسابقه به لی هری اروین در داخل محوطه جریمه و مقابل دروازه ارسال کرده و این بازیکن توانست از فاصله نزدیک گل تساوی تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 59: (گل دوم تراکتورسازی تبریز) آنتونی استوکس پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود که رشید مظاهری با خروج اشتباه توپ را با ضربه سر به چند متر جلو تر ارسال کرد که توپ در اختیار لی هری اروین قرار گرفته و این بازیکن با استفاده از اشتباه دروازه بان ذوب آهن اصفهان توپ را با شوت محکم و زیبایی وارد دروازه خالی تیم میهمان کرد. 

دقیقه 64: (گل سوم تراکتورسازی تبریز) لی هری اروین صاحب توپ شد که شوت این بازیکن توسط رشید مظاهری برگشت داده شده و دوباره در اختیار بازیکن خارجی تراکتور سازی قرار گرفتت که هادی محمدی نتوانست مانع این بازیکن شود تا لی هری اروین توپ را از فاصله کمی وارد دروازه کند. 

دقیقه 75: (گل چهارم تراکتورسازی) احسان پهلوان پس از شوت بازیکن تراکتورسازی از پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده و در اختیار مسعود شجاعی قرار داد که کاپیتان تیم میزبان توانست با شوت زمینی و کم قدرت گل چهارم تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 82: محمدرضا حسینی در داخل محوطه جریمه با ارسال هم تیمی خود صاحب توپ شده بود که توپ با شوت بی دقت این بازیکن از کنار دروازه محسن فروزان به بیرون رفت.

اتفاق ویژه:

اشکان دژاگه و علیرضا نقی زاده به دلیل مصدومیت و علی عبدالله زاده نیز به دلیل مسائل انضباطی قادر به همراهی تیشمان در این هفته از مسابقات لیگ برتر نبودند. 

تا اواخر نیمه اول این دیدار هواداران تیم تراکتورسازی برای تماشای دیدار در حال ورود به ورزشگاه بودند. 

در بین دو نیمه از مرتضی اسدی، کاپیتان پیشین تیم تراکتورسازی که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است از سوی این باشگاه تجلیل شد. 

تماشای این دیدار از سوی باشگاه تراکتورسازی تبریز رایگان اعلام شده بود.

بیش از 70 هزار نفر از هواداران تیم میزبان این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. 

یکی از هواداران تیم تراکتورسازی دچار مصدومیت شده بود که کنار زمین مسابقه انتقال پیدا کرده و در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت. 

گفتنی است، تیم تراکتور سازی با این نتیجه در جدول رده بندی 22 امتیازی شده و ذوب آهن اصفهان نیز 11 امتیازی باقی ماند. 

20441

نظرات کاربران
R
انصافا ایول تراکتووور واقعا چه میکنه ارویین عالی بودیم عااالی ینی دم همگی اساسی گرم که خوشحالمون کردین .. خداییش کامبکهای قبل از تو سوء تفاهم بوود !!! به این میگن یه تیم دوستدااااشتنی .. تبریک !! تبرییییییک به همه تراکتوریااا !! یاشاسین تراکتور..
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹:۵۰
پاسخ
1
49
امیر
جالب است. تیم تراکتورسازی حتی یک بار هم از مرحله گروهی باشگاه های آسیا بالا نرفته و در گروهش آخر می شده است و بدترین نتایج تیم های ایرانی را در آسیا گرفته است. حالا با یک نتیجه در یک بازی لیگ داخلی در برابر ذوب آهن، طرفدارانش برای پرسپولیس کری می خوانند.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۱:۱۱
پاسخ
127
24
tiraxtur
کری فوتبالی خیلی بهتر از توهین قومیتی و نژاد پرستی هستش پس یاد بگیرین از ما.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۹:۵۸
3
49
همدانی
سال ۲۰۱۶ تراکتور باشکست الهلال در عربستان تا یک چهارم رفت ضمنا بعد نیم قرن باکمک کل ایران رفتید فینال آسیا فکر کردید کار شاخی کردید ! همین ذوب آهنی که بردیم چندسال قبل شما رفته فینال آسیا
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲:۲۹
2
48
امیرعلی
چرا اینجاشم نمیگی دولت پشت سر شماهست یعنی دستشو ازتون بکشه با کله میخورین زمین اما برا تراختور چی خرج کرده؟ ولی از امسال به بعد دیگه فرق میکنه بشین نگاه کن. هنوز ما از تراختور هیچ انتظاری نداریم چراکه از بازیکنا گرفته تا مالکش کلا عوض شده هماهنگی کامل رو ندارن منتظر تراختور در سالهای بعدی باشین
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۰۵
3
47
محمدرضا
شما یادتون نمیاد بالا اومدیم و تیم باید چهار هیچ میبرد که میرفت مرحله بعد که تو یه شب دراماتیک فقط یه گل کم آورد... تازه اون واس زمانی بود که پول نداشتیم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹:۰۵
1
50
Rad
این جام ها و افتخاراتی ک ازش دم میزنی باور کن برای ما ارزشی نداره تنها هدف ما از تراختور این هست که نشون بدیم ما بودیم و هستیم و خواهیم بود شعارهایی ک توی استادیوم علیه هم میدین این سرور اونه اون سرور اینه نمیدونم فلان جام و فلان تورنمنت اینا از نظر ما عین خاله بازیای بچه هایی ابتدایی میمونه این توفیقات شما ها مثل پزشکی قبول شدن اون بچه ای میمونه ک باباش مایه دار بود صدتا کلاس و تقویتی و معلم براش جور کرده بود و سوالات کنکور رو هم خریده بود حالا پسره هرجا می رسید می گفت من نابغه هستم ادمین
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۹:۵۲
3
59
Mavi
جالب است ک شما تو اخباری ک هیچ اثری از جعلپولیس نیس و میای نظر میدی .اطلاعاتتو زیاد کن بعد بیا نظر بده تراکتور از گروه خودش دوبار صعود کرده و این هم بگم بدترین نتایح متغلق بخود شماست با شکستای ششتاییتون تراکتور هیچوقت شش تایی نشده .
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۵۶
5
55
فرشاد
پرسپولیس را ولش کنین از طوفان تراکتور کبیر بگین که امروز در تبریز با حمایت 70 هزار هوادارش طوفانی به پا کرد و با وجود اینکه نیم اول را 1 بر صفر بازنده به رختکن رفت در نیمه دوم طوفان به پا کرد و 4 بر 1 به پیروزی رسید.دست این هوادار درد نکنه .دست اقای زنوزی درد نکنه.و تشکر از اقای تقوی که داره عالی کار میکنه.یاشاسین اذربایجان.یاشاسین تراختور.به امید قهرمانی.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸:۳۵
پاسخ
13
105
یاشار
یه سه تا هم برای بازی با پرسپولیس گذاشتیم کنار .
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲:۳۴
پاسخ
17
117
مهرشاد
آرزو برای بچه ها عیب نیست
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۵۵
52
9
مهدی تی تی از تهران
نیمه دوم عالی بودیم آرزوی موفقیت در بازیهای آتی.یاشاسین تراختور
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱:۰۱
پاسخ
8
99
فیر پلی مالی
بله دیگه وقتی فیرپلی مالی رو رعایت نمی کنن و ۱۵۰ میلیارد خرج میکنند و با این وضعیت دلار بازیکن میلیون دلاری میگیرن معلومه که می برند تا پارسال بهترین ستاره های جوان تیمهای دیگر رو مفت و مجانی و به زور به بهانه سربازی تصاحب میکردن حالا هم خیلی راحت و فارغ از سنگ اندازیها و مانع تراشی ها و بهانه گیری های مسخره ای که سر خصوصی سازی سرخابیها به راه انداختند راحت واگذار شد به یک مولتی میلیاردر کاش دلیل این همه امتیاز ویژه و الطاف بی پایان به این تیم معلوم میشد چرا پرسپولیس و استقلال تا ابد باید در اسارت وزارت ورزش باشند اونوقت اینا راحت همه چی همیشه براشون فراهمه؟؟؟؟ دژاگه ۸۵۰هزاردلار شجاعی ۸۵۰ هزاردلار حاج صفی یک میلیون دلار اروین ۸۰۰هزاردلار استوکس ۸۵۰هزاردلار پوشکاش هم ۳۰ میلیارد تومان که به زودی بعد شکایت به فیفا برای وصول مطالبات قراردادش بعد اخراج همگان متوجه صحت این مبلغ خواهند شد هزینه یک فصل باشگاه سایپا =۱۲ میلیارد تومان !!!!!!خواهشا سانسور نکنید محترمانه گفتم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۳۷
پاسخ
151
24
امیر
به آقای زنوزی توصیه کردیم که یه کارخونه پمادسازی بسازه.....
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰:۰۳
3
50
تهران تراختورچیلاری
این همه وقت گذاشتی واسه سرورت تایپ کردی خودش نشون دهنده....خخخخخخخخخخ
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۳:۰۶
3
53
تراختور
پماد سوختگی حاد در دو نوع داخلی و خارجی در گالری "تراختور" موجود میباشد...
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳:۰۶
4
53
تراختور
یاشاسین تراختور
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۱۹
پاسخ
6
93
اکبر
این برد خیلی چسبید مخصوصا با حضور و حمایت 75 هزار نفری هواداران
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۵:۲۳
پاسخ
9
96
شیراز تراختورچی لاری
من شیرازی ام و هوادار تراکتور مرسی بچه ها همه تون عالی بودین حیف نشد بیایم استادیوم ، خیلی دوست داشتیم پیشتون باشیم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۵۵
پاسخ
9
134
فرشاد
یاشاسین
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸:۴۶
2
46
تراختورچی
یاشاسین ترختور یاشاسین هوادارلار
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۲۶
پاسخ
8
94
دخی عشقپولیسی
چــه میکنههههه دومین تیم پرطرفدار دنیا بعد منچستر خخخخخخخ بعد فینال آسیا ب خدمتتون میرسیم فعلا حالشو ببرین :)
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵:۵۸
پاسخ
155
25
tiraxtur
ما هم منتظریم تو ازادی ازتون میزبانی بکنیم.البته بعد باخت تو فینال چون دیگه اینجا نمیتونید جعل بکنید هر چندکه از شما که تو این زمینه حرفه ای هستید بعید نیست
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۵۲
8
56
amin
مثلا میخاین چیکار کنین ؟
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹:۳۷
7
42
امیر
شما در آزادی میهمان ما خواهید بود.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۷:۴۷
9
58
تراختور
اگه نظرت اینه پس: یاشاسین تراختور / یاشاسین کاشیما...
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱:۰۰
9
60
تراختورپاشا اردبیل
ماشالا یاشاسیننننننننننننننننن
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱:۴۹
پاسخ
6
106
Tractur
واقعا توفان به پا کردن بچه ها دمشون گرم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰:۰۳
پاسخ
6
103
حبیب تراختوری از مازندران
تبریکککککککک به همه ی تراختوری ها...ماشاالله بچه ها...ماشاالله هوادارا...حتی پله های یادگار امام هم پر شده بود...حماسه 80 هزار نفری!
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶:۱۴
پاسخ
11
156
بابک
آقا جان من منشا و گرو رو مقایسه کنید با اروین و استوکس خخخخخخ!!! کاری به اختلاف فاحش آمار گلزنیشون ندارم فقط کلاس بازیشون رو تو زمین ببینید تا تفاوت رو احساس کنید! درود بر حاج زنوزی-درود بر آقای تقوی که فقط به دنبال بازی هجومی هست! ادمین...
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳:۲۸
پاسخ
23
168