ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپیدرود؛ بدون تغییر در رشت

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپیدرود؛ بدون تغییر در رشت

11303
17:50
14 آذر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس برای سومین بازی متوالی در لیگ با یک ترکیب اولیه مشابه وارد زمین می شود و برانکو قصد ندارد مقابل سپیدرود دست به تیم برنده بزند.

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس برای سومین بازی متوالی در لیگ با یک ترکیب اولیه مشابه وارد زمین می شود و برانکو قصد ندارد مقابل سپیدرود دست به تیم برنده بزند.

به گزارش وبسایت نود، آمادگی بشار رسن و افت محسن مسلمان باعث شده بود در اواسط نیم فصل اول ترکیب پرسپولیس قدری تغییر کرده و از شکل معمول همیشگی خارج شود.

با این حال برگزاری بازی های ملی در روزهای فیفا و حضور بشار رسن در اردوی تیم ملی عراق همراه با مصدومیت او دو عاملی بود که او را به طور کامل از ترکیب پرسپولیس دور کرد و حالا در لیست 18 نفره سرخپوشان هم جایی ندارد.

تمرینات برانکو در روزهای اخیر نشان می دهد پرسپولیس نسبت به بازی قبلی تغییری نخواهد داشت. برانکو فعلا با زوج ربیع خواه و کامیابی نیا نتیجه گرفته و با وجود آماده شدن احمدزاده قصد ندارد از سیستم چهار چهار دو خطی دل بکند و فرشاد را برای تعویض گزینه مناسب تری می داند.

جایگاه محسن مسلمان و وحید امیری هم در خط هافبک با بازی های خوب اخیرشان تثبیت شده و در خط دفاع و حمله هم با توجه به گزینه های محدود موجود سورپرایزی وجود ندارد.

با این شرایط پرسپولیس برای سومین بازی متوالی پس از پارس جنوبی و ذوب آهن بازی را با یک ترکیب تکراری آغاز می کند. ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپیدرود به این ترتیب است: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا

نظرات کاربران
Mahdi 6+4
چرا باید به ترکیب تیم برنده دست بزنه
۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۹:۱۸
پاسخ
4
36
پرسپولیسیم تا ابد
این ترکیب اشتباهه، پرسپولیس تو بازی فردا نیاز به بازیکن تکنیکی مثل فرشاد داره و نباید با دو هافبک دفاعی شروع بکنه.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷:۰۸
پاسخ
36
5
10-10-3
نیازی به کم کردنه هافبک دفاعی نيس فقط ممکنه فرشادو بزاره جای مسلمان
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۵:۵۷
0
7