ترکیب بدون تغییر ویلموتس؛ 9 بازیکن ثابت!

ترکیب بدون تغییر ویلموتس؛ 9 بازیکن ثابت!

14794
17:37
22 آبان 1398
9 بازیکن تیم ملی، جای ثابتی در ترکیب ویلموتس دارند و بجز یک مصدوم، احتمالا مقابل عراق هم در ترکیب ایران حاضر خواهند بود.

به گزارش وبسایت نود، حضور ویلموتس در ایران، سبک بازی تیم ملی را تغییر داده اما ترکیب اصلی، تغییر چندانی نکرده است. سرمربی تازه تیم ملی، حتی در بازی‌های دوستانه و مقابل حریفان نسبتا ساده هم ریسک نمی‌کند و معمولا، بازیکنان ترکیبش ثابت هستند. البته شاید دلیل این موضوع، کم بودن بازی‌های دوستانه ایران و فرصت کم او برای پیاده کردن ایده‌هایش در تیم باشد. در 5 بازی و مجموعا 450 دقیقه‌ای که تیم ملی تحت هدایت ویلموتس به میدان رفته، 8 بازیکن حداقل دو سوم دقایق در زمین حاضر بوده‌اند.

دو بازیکن تیم ملی، تمام 450 دقیقه گذشته برای ایران بازی کرده‌اند. علیرضا بیرانوند، همه بازی‌های درون دروازه تیم ملی ایستاده و فرصتی به ذخیره‌هایش نرسیده است. میلاد محمدی هم در سمت چپ تیم ملی، تنها مهره مورد نظر ویلموتس محسوب می‌شود. بجز آن‌ها، 5 بازیکن دیگر هم همه بازی‌ها به میدان رفته‌اند. رضاییان هر 5 بازی در ترکیب اصلی بوده و فقط در یک مسابقه، تعویض شده است. احسان حاج صفی و کریم انصاری‌فرد هم شرایط مشابهی دارند و هر 5 بازی جزو بازیکنان ثابت تیم ملی بودند. کنعانی‌زادگان و ابراهیمی هم فقط یک مسابقه به صورت ذخیره وارد زمین شدند و 4 بازی دیگر، به صورت فیکس به میدان رفتند. کنعانی‌زادگان بازی اول ویلموتس را از روی نیمکت آغاز کرد و ابراهیمی بازی با کامبوج، به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد. مهدی طارمی هم بجز یک بازی که مصدوم بود، 4 بازی دیگر تمام دقایق بازی برای تیم ملی بازی کرد.

به این لیست 8 نفره، آزمون هم به عنوان دیگر بازیکن محبوب ویلموتس اضافه می‌شود. آزمون 3 بازی و مجموعا 237 دقیقه برای تیم او به میدان رفته که دلیل آن، مصدومیتش در دو بازی ابتدایی است که ویلموتس روی نیمکت ایران نشست. آزمون سه بازی دیگری که شرایط بازی داشت، برای ایران بازی کرد و مقابل کامبوج و هنگ‌کنگ گل هم زد.

با این شرایط حضور بیرانوند، رضاییان، کنعانی‌زادگان، محمدی، ابراهیمی، حاج‌صفی، طارمی، انصاری‌فرد و آزمون در تیم ویلموتس قطعی به نظر می‌رسد. مگر اینکه مثل بازی با عراق که حاج‌صفی مصدوم شده، یکی از بین آن‌ها مصدوم و محروم باشد. تنها تردید سرمربی تیم ملی، در 2 پست است. زوج کنعانی‌زادگان، که بین پورعلی‌گنجی و حسینی جابجا می‌شود و یکی از وینگرها، که هنوز کسی نتوانسته بازیکن ثابت آن بشود. در بازی‌های ابتدایی جهانبخش و بازی‌های اخیر، محبی در این پست به میدان رفته‌اند و بعید نیست بازی با عراق، بازیکن دیگری در این پست قرار بگیرد. البته در بازی با عراق، او باید یک جانشین برای حاج صفی هم پیدا کند که میزان دقایق حضور در بازی‌های قبل، بیشترین شانس را به احمد نوراللهی می‌دهد.

22330

نظرات کاربران
حمید
اره همین ترکیب عالیه انشاالله عراق و میزنیم و میریم صدر جدول اگه بچه ها همت کنن و مثل بحرین دست کم نگیرن
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۰:۳۵
پاسخ
12
30
جواد
انشاالله فردا میبریم عراق رو یکم صبر کنین و حمله به تیم نکنیم‌بهتره
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۹:۳۰
پاسخ
6
30
Majid تاجی
امیدوارم روز خوب بچه ها و تیم باشه و ببریم. هر کسی جای ویلموتس هم باشه بازی رو میتونه ببره. کلی ستاره با تجربه داره تیممون.
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۶:۴۸
پاسخ
2
27
اشتهارد
مهدی ترابی باید فیکس بازی کنه. من مطمئنم اگه بازی کنه یا گل میزنه یا پاس گل میده
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۷:۰۵
پاسخ
92
67
A7یونایتدی
داداچ اصلا دعوت نشده...
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۰۱
24
2
امید از تفت
برای این بازی، ویلموتس نباید ریسک کنه. لزومی نداره طارمی و آزمون و انصاری فرد همزمان بازی کنند. بهترین ترکیب: بیرانوند، محمدی، مجید حسینی، کنعانی زادگان، رضائیان(غفوری)-- امید ابراهیمی و نوراللهی دو هافبک دفاعی، امیری و قلی زاده وینگر چپ و راست و طارمی مهاجم سایه و آزمون مهاجم نوک. بازی در اردن به نفع ایران است و باید نهایت استفاده را از این شرایط ببریم.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۲۵
پاسخ
18
75
ابوالفضل
الان واقعا کسی هست اعتقاد داشته باشه که تیم ملی تو ۵ بازی کلا عوض شه؟ تازه اگه صدتا مربی هم عوض شه معلومه کسایی مثل بیرانوند.آزمون.طارمی.میلاد محمدی و... تو تیم ملی هستن چون واقعا عالین در ضمن ما هیچ وقت بحرین رو تو خاکش نبردیم هیچ وقت حتی زمانی که بهترین تیم ملی رو داشتیم که علی دایی و کریم باقری و.... بودند
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳:۳۰
پاسخ
14
67
تاج
نه محبی نه ترابی. در حد تیم ملی نیستند. با دوتا بازی خوب تولیگ بازیکن فیکس تیم ملی نمیشه که!!!!
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳:۳۱
پاسخ
86
52
فقط حرف والبته هوچیگری
حتمابایدیکی ازآبیا باشه تاسرکار راضی باشین دیگه،باچشمای بازترفوتبالو ببینیم نه تعصب کورکورانه،ادمین چرا چاپ نمیکنی
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۴:۰۰
22
19
هوادار تیم ملی
پورعلی گنجی با تجربه تر هست ولی خیلی مطمئن نیست مجید حسینی بازیکن خوبیه ولی کم تجربه هست کنعانی هم خوبه اگر جوگیر نشه
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰:۲۶
پاسخ
18
60
ستارگان سرخ ایران
این تیم حتی اگه بدترین مربی جهان مربیش باشه باید ببره عراق رو! ویلموتس که دیگه مربی خوبیه عین کی روش
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۲۰
پاسخ
16
65
بهار ی تراکتوری واقعی
امید..امیدوار..امیدواری..این 3تا کلمه میتونه به تیم ملی کمک کنه ما طرفدارا این 3تا کلمه رو درکش برامون راحته..ترکیب باعث امیدواری هست کاش به جای مسعود و امیری 2تا جوون تر به تیم ملی دعوت میشد..منه طرفدار تیم ملی وحید امیری خوب نیست و مسعودم سنش خیلی بالاست..این 2تا دعوت نشدنشون خیلی بهتر بود..بقیه میشه حساب روشون باز کرد..
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۵:۱۹
پاسخ
14
46
ابوالفضل
همه میدونیم که عراق هم می‌بازیم وقتی قدر کی‌روش ندونستیم و دست کم گرفتیم وضع همینه... اونقدر سطح کم فکر می‌کنند که چندماه تیم مربی نداشت که هزینه ندن...
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۵۵
پاسخ
81
31
arash
کی روش که تا ابد نمیتونست سرمربی ایران باشه باید یه روز میرفت
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴:۴۵
10
20
علی
کنعانی اصلا و ابدا در حد تیم ملی نیست تو همون پرسپولیس هم مدافع بهتر از کنعانی پیدا میشه :) زوج حسینی و پورعلی‌گنجی میتونه خیلی خوب باشه.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸:۵۲
پاسخ
63
59
ali
بازی حسینی رو جلوی بحرین دیدیم..
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸:۰۴
14
19
آبادانی
حسینی تو جام ملتها در بازی با یمن شانس آورد اخراج نشد و بین دو نیمه تعویض شد . بازی با عمان و بحرین هم پنالتی داد اونم پنالتی های بچه گانه
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۹:۰۸
7
25