تری: لمپارد بزرگترین بازیکن تاریخ چلسی است

تری: لمپارد بزرگترین بازیکن تاریخ چلسی است

939
21:44
14 بهمن 1395
کاپیتان چلسی از فرانک لمپارد به عنوان بزرگترین بازیکن تاریخ این باشگاه نام برده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان چلسی از فرانک لمپارد به عنوان بزرگترین بازیکن تاریخ این باشگاه نام برده است.

به گزارش وبسایت نود، جان تری به مناسبت تصمیم فرانک لمپارد برای بازنشستگی از دنیای بازیگری فوتبال نامه ای احساسی خطاب به این بازیکن در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر کرده که در آن از لمپارد به عنوان بزرگترین بازیکن تاریخ چلسی نام برده است.

تری در صفحه خود در اینستاگرام نوشته:

لمپارد امروز بازنشستگی خودش از دنیای فوتبال را اعلام کرد. او بزرگترین بازیکن تاریخ باشگاه بزرگ چلسی است. بازی در کنار تو و دیدن تعهد و تلاشت در داخل و خارج زمین از نزدیک واقعا لذت بخش بود. تو هر روز بهترین تمرین کننده بودی و برای من و همه اعضای باشگاه الهام بخش بودی. دلتنگ حضور در کنار تو در رختکن و دیدن اینکه کیسه توپ ها را پس از پایان تمرین گروهی برداری و به تنهایی مشغول تمرین شوی شدم. تو به تنهایی روی زدن ضربات آخر تمرین می کردی چون بثمر رساندن 20 گل در هر فصل برای تو کافی نبود. تو می خواستی هر فصل 25 تا 30 گل بزنی و من عاشق این خصوصیت تو بودم.

دلتنگ تمرینات تو برای کارهای سرعتی شدم. با این کارها الگویی برای بچه های آکادمی بودی. تمامی آن لحظات درخشان در کنار هم و بردن جام ها پشت سر هم را فراموش نمی کنم. تو همه جام های ممکن را فتح کردی و باید به شدیدا به خودت افتخار کنی. بازی در کنار تو و تجربه آن لحظات درخشان برای من مایه افتخار است. پوشیدن پیراهن چلسی برای 648 بازی و بثمر رساندن 211 گل یک دستاورد باورنکردنی است.

تو یک جنتملن در داخل و خارج زمین بودی، در رختکن یک رهبر بودی و اگر قرار باشد یک نفر را برای حضور در کنار خودم در میدان جنگ انتخاب کنم آن یک نفر تو خواهی بود. تو پدر خوبی برای دو دختر زیبایت هستی و از اینکه می توانم تو را دوست خودم بنامم احساس افتخار می کنم. برای تو آرزوی موفقیت می کنم و می دانم هر کاری که بکنی در آن موفق خواهی شد. لمپسی، عاشقت هستم.

قهرمان، اسطوره، الهام بخش و بهترین.

2031

نظرات کاربران
دروگبا
امیدوارم روزی مربیه چلسی بشه
۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۹:۴۱
پاسخ
0
4
F.lampard
درسته کاپیتان... چلسی دیگه هیچوقت بازیکنی مثل لمپارد ب خودش نمیبینه. اون بهترین بازیکن چلسی خواهد بود.
۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۹:۳۲
پاسخ
0
12
مهدی
بهترین هافبک و پنالتی زن بی رقیب.
۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۸:۳۷
پاسخ
0
13
مسعود مختاری
کاملا موافق این حرفم که بزرگترین بازیکن تاریخ چلسی و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر کنار پاتریک ویرا آنری برگکمپ شیرر بکهام جرارد اسکولز اشمایکل ... هست. بی نظیر بود.
۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۸:۲۷
پاسخ
0
12
چلسی
دلم واست تنگ میشه سوپر فرانکی.ما خونوادگی همه طرفدار چلسی هستیم بخصوص بابام که باعث شد منم از بچگی هوادار چلسی بشم.امروز واسه خداحافظیت اشک ریختم.هیچ وقت اون لحظاتی شیرینی که واسمون رقم زدید رو فراموش نمیکنم.بدرود فرانک
۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۰:۴۶
پاسخ
0
14