تساوی استقلال خوزستان و فولاد در دربی اهواز به نفع پرسپولیس!

تساوی استقلال خوزستان و فولاد در دربی اهواز به نفع پرسپولیس!

3299
17:00
20 بهمن 1396
دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و فولاد در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های با تساوی به اتمام رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و فولاد در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های با تساوی به اتمام رسید.
به گزارش وبسایت نود، تیم‌های استقلال خوزستان و فولاد از ساعت 15 امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت دادند.

استقلال خوزستان که چند هفته‌ای است بار دیگر وارد بحران شده، در این دیدار نیز همانند هفته گذشته نتیجه‌ای جز تساوی به دست نیاورد. شاگردان ویسی با این تساوی، هدیه سپیدرود را پس فرستادند و فرصت بالا آمدن در جدول رده‌بندی را از دست دادند. در سوی مقابل هم فولاد خوزستانی که این روزها حسابی از دوران اوجش فاصله گرفته فرصت رسیدن به رده دوم جدول رده‌بندی را از دست داد. آنها حالا در رده سوم جدول رده‌بندی هستند.

نتیجه این دیدار کاملاً به نفع پرسپولیس، مدعی اصلی قهرمانی و حتی مشکی‌پوشان، مدعی اصلی سقوط به لیگ دسته یک رقم خورد.

* از نکات جالب این بازی، برخورد توپ به داور بازی در پشت محوطه جریمه استقلال خوزستان بود که باعث زمین خوردن او شد.

روح‌الله شریفی کار قضاوت این دیدار را برعهده داشت. او به ایوب والی از فولاد و اسماعیل شریفات و عادل کلاه‌کج از استقلال خوزستان کارت زرد نشان داد.

1140

نظرات کاربران
ایدا سادات 25بهمن 1380
قهرمانیم
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲:۳۹
پاسخ
2
23
Wien
آقای پور موسوی خودت خسته نشدی از این همه مساوی.خبر داری هر دو مساوی برابر با یه شکسته،دلتو خوش کردی که تیم چندین هفته است شکست نخورده و برای خودت رکورد بی خاصیت درست کردی،هر دو تساوی چهار امتیاز از دست میدی،حالا هی بشین به امید رکورد زدن تا سهمیه را هم از دست بدی،تازه هنوز با استقلال و ذوب آهن و سایپا و پارس جنوبی بازی نکردی که همشون رقیب های مستقیمت هستن،تو که جلو صنعت نفت و اس خوزستان برای مساوی کردن و نباختن بازی میکنی ،جلو این تیما چطور میخوای بازی کنی؟
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲:۵۱
پاسخ
0
24
یلدا
آخ جون به امید برد پیکان مقابل فولاد اهواز در بازی معوقه...
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۴:۱۰
پاسخ
3
29
ناصر
دوتا بازیمون مونده هر دوتا شیشتقلالو میزنیمو جلو همین شیشتقلالیا (تیم جو زده و شیشم جدول و پایتخت)جام رو بالای سر میبریم
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۵:۴۵
پاسخ
2
32