تساوی استقلال مقابل همنام اهوازی در دیداری تدارکاتی

تساوی استقلال مقابل همنام اهوازی در دیداری تدارکاتی

6960
20:24
01 مرداد 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال استقلال تهران و خوزستان با تساوی به پایان رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال استقلال تهران و خوزستان با تساوی به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، دو تیم استقلال تهران و استقلال خوزستان از ساعت 18 امروز در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

گل تیم فوتبال استقلال تهران را جابر انصاری به ثمر رساند و گل استقلال خوزستان را رحیم ذهیوی وارد دروازه همنام تهرانی کرد.

پرویز مظلومی در ابتدای نیمه دوم ترکیب تیمش را تغییر داد و نفراتی مثل آرش برهانی، محسن کریمی، محمدرضا خرسندنیا و علیرضا رمضانی را به زمین فرستاد.

از این مسابقه حدود 300 نفر از طرفداران تیم استقلال دیدن کردند.

طبق برنامه بازیکنان تیم فوتبال استقلال فردا در نوبت صبح تست پزشکی خواهند داشت و سپس از ساعت 18 و 30 دقیقه یک تمرین ریکاوری را برگزار می‌کنند. در نهایت استقلالی‌ها روز شنبه به استراحت می‌پردازند تا برای دیدار با سیاه جامگان آماده شوند.

تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه هفته آینده در ورزشگاه ثامن‌الائمه شهر مشهد در اولین دیدار خود در لیگ پانزدهم میهمان سیاه جامگان خواهد بود.

 

کد/2020

نظرات کاربران
666666
خخخخخخخخخخخخخخ پپپپپپییییییششششش میاد دیگه
۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۰۵:۳۲
پاسخ
7
28
تی تی
4 تایی ها یعنی رده ششم به پایین رو امسال در نظر بگیرین.
۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۳:۳۷
پاسخ
9
26
فرهاد پرسپولیسی
تیمی که 5-0 بردیمش10 تا ملی پوش تیم ملی ترکمنستان رو داشت(همون تیمی که اخیرا تیم ملی باهاش مساوی کرد)تیم امید ترینداد و توباگو رو 2-0 بردیم اما قهرمان لیگ برتر 2-1 ازش باخت=2مساوی و یک باخت استقلال مقابل تیم لیگ یکی پیکان+باخت سپاهان مقابل تیم المپیک ترینداد و توباگو+برد پرسپولیس در مقابل تیمی که سپاهان ازش باخت و 1 برد 1 مساوی دیگه=پرسپولیس سرور همشونه{لطفا چاپ کنید}
۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۵:۱۱
0
0
saman
رده ششم رو خوب اومدي ! كلا 6ستقلال 4تا بازي تداركاتي كرد فقط تونست تيم خودشو ببره خخخخخخخخخخ
۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۳۲:۰۴
4
9