تساوی بدون گل تراکتورسازی و فولاد در پایان نیمه اول

تساوی بدون گل تراکتورسازی و فولاد در پایان نیمه اول

272
14:46
15 آذر 1396
تراکتور سازی تبریز و فولاد خوزستان در نیمه اول به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند.

وبسایت رسمی برنامه نود - تراکتور سازی تبریز و فولاد خوزستان در نیمه اول به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتور سازی تبریز و فولاد خوزستان در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 14 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یک دیگر رفته اند که این دیدار بدون گل در نیمه اول به پایان رسید. 

ترکیب تراکتورسازی تبریز:
فرزین گروسیان، محمد ایرانپوریان، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد مسلمی‌پور، محمد نادری، علی طاهران، محمد نوری، شهرام گودرزی، محمد ابراهیمی، محمدرضا آزادی و فرزاد حاتمی
سرمربی: یحیی گل‌محمدی


ترکیب فولاد خوزستان:

حامد لک، عبدالله کرمی،سینا مریدی، ایوب والی، صابر حردانی، پیمان شیرزادی، احمد عبدالله‌زاده، عبدالله ناصری، علی‌اصغر عاشوری، رحیم زهیوی و فرشاد جانفزا

سرمربی: سید سیروس پورموسوی

دقایق حساس:

فرزاد حاتمی در دقیقه 2 این دیدار توپ را با شوت پر قدرت به سمت دروازه فولاد خوزستان ارسال کرد که در ادامه حامد لک واکنش نشان داده و توپ به کرنر رفت. 

محمد نادری در دقیقه 13 این دیدار توپ را با شوت از راه دور به سمت دروازه فولاد خوزستان ارسال کرد که توپ با اختلاف کمی از کنار تیرک عمودی دروازه به اوت رفت.

محمدرضا آزادی در دقیقه 15 این دیدار در موقعیت تک به تک قرار گرفته و حامد لک با واکنش خوبی توانست توپ را به پا برگرشت بدهد که در ادامه شوت فرزاد حاتمی را بازیکن فولاد خوزستان برگشت داده و سپس حامد لک توپ را در اختیار گرفت.

بازیکنان تراکتور سازی توپ را از سمت راست زمین به سمت دروازه فولاد ارسال کردند که توپ با ضربه سر حاتمی از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

زهیوی در دقیقه 24 این دیدار از فاصله 30 متری شوت زد که توپ با فاصله کمی از کنار دروازه تراکتور سازی راهی اوت شد.

زهیوی از قوس محوطه جریمه تراکتور سازی با پای چپ توپ را به سمت دروازه تیم میزبان شوت زد که فرزین گروسیان به راحتی توپ را در اختیار گرفت.

محمد ابراهیمی در دقیقه 38 توپ را از روی ضربه ایستگاهی به سمت دروازه فولاد خوزستان ارسال کرد که توپ با ضربه سر محمدرضا آزادانی به تیر دروازه برخورد کرد. حامد لک نیز در این صحنه آسیب جزئی دید.

20441

 

نظرات کاربران