تساوی پرسپولیس و گل‌گهر در نیمه اول

تساوی پرسپولیس و گل‌گهر در نیمه اول

1215
14:31
06 آذر 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول مقابل گل‌گهر سیرجان بدون گل متوقف شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول مقابل گل‌گهر سیرجان بدون گل متوقف شد.

به گزارش وبسایت نود ، تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت 13 و 30 دقیقه در ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر به مصاف تیم گل‌گهرسیرجان رفته است. نیمه اول دیدار با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

گل‌گهر تیم دسته اولی است که تاکنون دو تیم لیگ برتری سپاهان و نفت مسجد سلیمان را حذف کرده و در نیمه اول هم بازیکنان این تیم مقابل پرسپولیس بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند. در این نیمه بازیکنان گل‌گهر دو فرصت خوب گلزنی روی دروازه پرسپولیس خلق کردند.

در دقیقه 36 ضربه کاشته پرسپولیس را مهدی طارمی از پشت محوطه جریمه گل‌گهر زد که مجید غلامی درواز‌ه‌بان گل‌گهر با یک واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه 44 مهدی طارمی در محوطه جریمه یک شوت زیبا را به سمت دروازه‌ گل‌گهر زد که مجید غلامی دروازه‌بان گل‌گهر بار دیگر با یک واکنش خوب مانع از گلزنی پرسپولیس شد.

محمدرضا اکبریان داور مسابقه مهران گلزاری از گل‌گهر را در دقیقه 36 با کارت قرمز اخراج کرد.

برنده این مسابقه در نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار ذوب آهن و استقلال خواهد رفت. دیداری که ساعت 17 و 20 دقیقه امروز آغاز می‌شود.

 

کد/2020

نظرات کاربران
آبی
پرسپولیس اگه تیم بود گل گهر10نفره رو تا دیقه 80بدون گل خورده نمیذاش...غرور سرتا پاشونه بعد به ما میگن مغرور...جو گیر شدن...استقلال سوتی داد که باخت وگرنه پرسپولیس تیم نیس که... درخشانو بگو جوگیر گفته خودمم بازی میکنم!!!!
۰۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۴:۴۵
پاسخ
0
1