تساوی گسترش فولاد و سپاهان در پایان نیمه اول

تساوی گسترش فولاد و سپاهان در پایان نیمه اول

297
15:46
27 مهر 1396
گسترش فولاد و سپاهان در نیمه اول به نتیجه تساوی رضایت دادند.

وبسایت رسمی برنامه نود - گسترش فولاد و سپاهان در نیمه اول به نتیجه تساوی رضایت دادند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان از ساعت 15 امروز در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد تبریز به مصاف یک دیگر رفته اند که این دیدار بدون گل درنیمه اول به پایان رسید. 

ترکیب گسترش فولاد: فرناندو دخسوس، سید احمد موسوی، ادسون هنریکه، پیمان بابایی، عرفان افراز، احمدرضا زنده‌روح، مسیح زاهدی،امید جهانبخش، یوسف سیدی، سامان نریمان‌جهان و اسماعیل فرهادی

ترکیب سپاهان: لی اولیویرا، حسن جعفری، مهدی رحیمی، سیاوش یزدانی، سعید آقایی، میلاد سرلک، علی کریمی، حسین پاپی، رضا میرزایی، جلال الدین علی محمدی، ساسان انصاری

دقایق حساس:

علی کریمی در دقیقه 4 این دیدار صاحب موقعیت حساس از طریق ضربه آزاد شده بود که توپ با شوت این بازیکن با اختلاف زیادی از بالای دروازه گسترش فولاد به بیرون رفت. 

حسین جعفری در دقیقه 21 این دیدار توپ را از سمت راست زمین مسابقه به سمت دروازه گسترش فولاد ارسال کرد که دفع ناقص حسینی موقعیت گلزنی را را برای تیم میهمان ایجاد کرد که دخسوس واکنش نشان داد.

پاپی در دقیقه 29 این دیدار از سمت راست زمین مسابقه توپ را به سمت دروازه گسترش فولاد فرستاد که ضربه سر انصاری به اوت رفت.

رضا میرزایی در دقیقه 32 از سمت راست زمین مسابقه به محوطه جریمه گسترش فولاد نفوذ کرد که این موقعیت حساس با شوت میرزایی پس از برخورد با مدافعان تیم میزبان، ثمری را برای آنها نداشت. 

جعفری در دقیقه 34 این دیدار از طریق پاس جلال علی محمدی صاحب توپ شد که در ادامه توپ را از سمت راست رمین مسابقه به سمت دروازه گسترش فولاد ارسال کرد که توپ با ضربه سر رحیمی به تیرک افقی برخورد کرده و تبدیل به اوت شد.

 20441

نظرات کاربران