تصاویر: شعار علیه پرز در خیابان های مادرید

تصاویر: شعار علیه پرز در خیابان های مادرید

3411
12:52
24 شهریور 1393
این روزها فلورنتینو پرز ، مدیر رئال مادرید روزهای سختی را تجربه می کند.

وبسایت رسمی برنامه نود – این روزها فلورنتینو پرز ، مدیر رئال مادرید روزهای سختی را تجربه می کند، روزهایی که یادآور استعفای قبلی او در سال 2006 است.

به گزارش وبسایت نود، شاید 24 می که مدیر رئال مادرید در لیسبون به همراه رئال جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر برد، شاید خوابش را هم نمی دید که چهار ماه بعد هواداران رئال در برنابئو شعار " استعفا، استعفا" را بر علیه او سر بدهند.

حالا روند  ضعیف رئال در هفته های اخیر و فروش بازیکنانی مثل دی ماریا و ژابی که در تیمهای جدیدشان هنرنمایی می کنند باعث شده است که فشارها روی مدیر رئال شدت بگیرد. فشارها به حدی است که حتی شعارهایی بر علیه او در سطح شهر مادرید نصب شده است.

هواداران رئال بر این باورند که پرز از برند رئال مادرید برای توسعه شرکت تجاری خود  استفاده می کند. مدیر رئال مادرید مالک یک شرکت بزرگ ساخت و ساز در اسپانیا به نام  ACS است.  هواداران سپیدپوشان معتقدند که پرز با استفاده از نام رئال در کشورهایی مثل گواتمالا و کلمبیا شرکت شخصی خود را توسعه بخشیده است.

شعارهایی مثل " فلورنتینو استعفا" ،  " دست ACS باید از رئال کوتاه شود" یا " رئال مادرید متعلق به هوادارانش است یا فلورنتینو و معاملاتش؟" برخی از شعارهایی هستند که هواداران رئال در سطح شهر مادرید نصب کرده اند.

1140

نظرات کاربران
محسن خدادای
اینا عهم معلوم نیست فازشون چیه....؟ باید پرس پو لیسی باشن تا قدر بدونن.خخخخ
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۱:۲۵
پاسخ
1
0