تصمیم شوکه کننده یواخیم لوو؛ کنار گذاشتن همیشگی هوملس، مولر و بواتنگ

تصمیم شوکه کننده یواخیم لوو؛ کنار گذاشتن همیشگی هوملس، مولر و بواتنگ

4064
18:14
14 اسفند 1397
سه ستاره فوتبال آلمان دیگر در برنامه های سرمربی تیم ملی این کشور حضور ندارند.

به گزارش وبسایت نود، یواخیم لوو در اقدامی غیرمنتظره ضمن تشکر از زحمات توماس مولر، متس هوملس و جروم بواتنگ اعلام کرده این سه بازیکن تا زمان حضور او روی نیمکت مربیگری آلمان دیگر در برنامه هایش جایی ندارند. 

لوو به نشریه بیلد گفته:«از هوملس، مولر و بواتنگ به خاطر سال های موفقیت آمیز و استثنایی که کنار هم سپری کردیم تشکر می کنم. هر سه بازیکنان بزرگی هستند که در تیم ملی و تیم باشگاهی شان به موفقیت های زیادی دست یافتند. من امروز به این بازیکنان و همچنین کادر فنی بایرن مونیخ درباره تصمیم خودم توضیحات لازم را دادم. باید به آینده تیم ملی فکر کنیم و چهره جدیدی بسازیم. اطمینان دارم که این تصمیم درستی است. فرصت مناسبی برای بازیکنان جوان فوتبال آلمان فراهم شده و آن ها حالا باید مسئولیت قبول کنند.»

هوملس، مولر و بواتنگ همراه با آلمان تحت هدایت لوو قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ شدند اما در جام جهانی ۲۰۱۸ نمایش ضعیفی داشتند و در همان مرحله گروهی کنار رفتند. این روند در رقابت های لیگ ملت های اروپا هم ادامه پیدا کرد تا انتقادات از عملکرد ستارگان این تیم و همچنین لوو به اوج برسد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Wien
کی روش برحسب اعتقاد و مسائل فنی ،جلال حسینی را خط زد،فوتبال ما شخم خورد از بسکه حاشیه درست کردن،اکثر هوادارای پرسپولیس تبدیل شدن به دشمن خونی تیم ملی و تا میتونستن و از دستشون برمیومد برای تیم ملی حاشیه درست کردن و دم به دقیقه آرزوی شکست تیم ملی را داشتند،کادر فنی آنها که علنا برای تیم ملی مربی جانشین تعیین میکرد و از هر فرصتی بدستش اومد،یه نیشی به تیم ملی میزد،اینجاست که باید گفت،قربون فرهنگمون برم،که ناسلامتی چند هزار سال هم قدمت داره.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۵:۰۱
پاسخ
128
63
۶
چ ربطی ب فرهنگ داره فوتبالو چیزی نیس ک کسی نفهمتش و ندونشو نتونه انالیزش کنه پرسپولیسیا اگ میگفتنو میگن سید چون خودتونم میدونین بهترینه(بمن بگو پژمان چرا، وریا اماده ن ولی رضاییان بدون تیم اره؟، شجاعی چی؟ کریمو بگو ؟ ...) اگ یدونه دفاع درست درمون معرفی میکرد کسی خرده نمیگرف نکنه کنعانی همونی ک اینده تیم ملیمونو میسازع یا خانزادها...
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷:۳۸
11
50
A.a.m
افرین کاملا موافقم. ما خودمون دشمن خودمونیم اجازه دادیم مربی یک کشور بیگانه که اگر یک ایرانی واسه تیم ملیش نظر میداد تمام کشورش بسیج میشدن تا اون ایرانی را نابود کنن هر حاشیه ای درست کنه و هرجور دلش میخاد بتازونه و پشت تیم ملی مون را خالیکردیم و فروختیم به کرواسی اگر مثل اونا بودیم قطعا جایگاه فوتبالمون بسیار ف اتر از این روزها بود . نه پرسپولیسیم نه استقلالی . حرف حق تلخه.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸:۳۰
70
9
سیدامین
اگه قرار بود مثل یواخیم لوو تصمیم درستی بگیره برای آینده تیم ملی تصمیم بگیره جزء جلال حسینی باید پژمان منتظری و مسعود شجاعی هم خط میزد اگه به سن و آمادگیشون هم در نظر بگیریم باید دژاگه هم جام جهانی نمیبردش پس نتیجه میگیرم کار اقای کی روش دلیلی برای جوان گرایی و آینده تیم ملی نداشته
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶:۲۹
9
63