تعجب هم‌تیمی نیمار از ماندن او در پاریسن‌ژرمن

تعجب هم‌تیمی نیمار از ماندن او در پاریسن‌ژرمن

5006
19:47
18 مهر 1398
خوان برنات انتظار داشته نیمار در تابستان پاریس را ترک کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، نیمار ستاره 27 ساله برزیلی پاریسن‌ژرمن تیتر یک بازار نقل و انتقالات در تابستان 2019 بود و بسیاری انتظار بازگشت او به بارسلونا را داشتند. این اتفاق رخ نداد و اکنون خوان برنات، هم تیمی اسپانیایی او در پاریس از عدم وقوع چنین انتقالی شگفت زده شده است.

بارسلونا برای راضی کردن پاریسن‌ژرمن افزون بر وجه نقد حاضر بود 3 بازیکن (عثمان دمبله، ایوان راکیتیچ و ژان کلیر تودیبو) را هم به پاریس بفرستد. اما این انتقال علیرغم انتقال بارسلونا به وقوع نپیوست. روابط دو باشگاه بعد از آن که پاریسن‌ژرمن بند فسخ 222 میلیون یورویی نیمار را در سال 2017 پرداخت کرده، شکراب شده و این موضوع، در گفت و گوهای دو باشگاه تاثیرگذار بوده است. با این حال برنات اسپانیایی عنوان کرده که در تابستان شانس رفتن هم تیمی اش به بارسلونا را بیشتر از ماندن او در پاریس می‌دانسته است.

برنات در گفت و گویی با رسانه های اسپانیایی گفت:

"بله، بیش از آن که او را در باشگاه ببینم، آینده او را در جایی خارج از پاریس تصور می‌کردم. تا زمانی که پنجره نقل و انتقالات بسته نشده بود، احتمال وقوع هر چیزی وجود داشت. در نهایت بهترین اتفاق ممکن برای پی‌اس‌جی رخ داد. حضور او در کنار ام‌باپه تفاوت را رقم می‌زند. او به محض برگشت در همان نخستین بازی گل زد و در برابر لیون هم تعیین کننده بود. آن ها (نیمار و ام‌باپه) در سطح متفاوتی هستند. آن ها بازیکنان با مهارتی هستند و خوش شانسیم که آن ها را در تیم داریم."

7712

نظرات کاربران
عشق برزیل
همه همین فکرو میکردن حتی خود نیمارم انتظار نداشت که آخر تو پاریس بمونه ولی به نظر منم نیمار واقعا یه فوق ستارست و اینو با توجه به کل دوران حرفه ایش میگم چون هر بازیکنی به جز مسی و رونالدو دوران افول داشتن اما در کل نیمار فوق ستارست
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸:۲۶
پاسخ
6
4
امیدبوکان
داداش این نیمارشماسالی ۵تابازی میکنه ۲۰تابازی مصدوم میشه ۱۰تاشم یقه یکیومیگیره محروم میشه
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۵:۵۹
پاسخ
10
31
عشقممم نیمار
ولی من مطمئن بودم ک نیمارم ب تیمای معمولی رئال یا بارسلونا نخواهد رفت و در پاریس خواهد ماند :-)
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴:۳۰
پاسخ
60
4
ایوب عشقپولیسی از خنج
اگه یه روزی نیمار متوجه بشه ک یه آدم بی منطقی مث تو هواداراشه قطعا خودشو بازنشسته میکنه و قید فوتبال و میزنه ازبس ک حرفای بی خود و بی ربطی میزنی رئال و بارسا تیم های معمولی هستن؟؟؟؟؟ هوادار هم فقط خودت وگرنه ما ها در مقابل تو معمولی معمولی هستیم و همچنان برات ارزوی شفای عاجل رو دارم
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰:۵۶
0
31
TT فراتر از باشگاه ✔
خخخخخ دیگه توام خسته شدی
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۲۶
0
38
استاد والورده(مغز متفکر)
یا حضرت عباس ینی از نظر منطق تو بارسا و رئال عادین ولی پاریس که هرسال فقط لوشامپیونه با زور پول و ستاره میبره عالیه؟
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۱:۴۹
0
42