تعریف و تمجید یوپ هاینکس از کادر فنی و بازیکنان بایرن مونیخ

تعریف و تمجید یوپ هاینکس از کادر فنی و بازیکنان بایرن مونیخ

1970
18:30
16 آبان 1396
یوپ هاینکس به تعریف و تمجید از اعضای تیمش پرداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - یوپ هاینکس سرمربی هفتاد و دو ساله باشگاه بایرن مونیخ از رفتار و متواضع بودن اعضای کادر فنی و بازیکنانش تعریف کرد. 

به گزارش وبسایت نود، در هفته های اخیر بایرن مونیخ زیر نظر یوپ هاینکس در هفت بازی گذشته خود هفت برد را به دست بیاورد. آن ها از تاریخ چهارده اکتبر تا چهار نوامبر هفت بازی انجام دادند که به طور میانگین در هر سه روز یک بازی انجام داده اند. 

به نقل از 90MIN، یوپ هاینکس بعد از باخت 3-0 بایرن مونیخ به پاریسن ژرمن به جای آنچلوتی سرمربی باواریایی ها شد. او همچنین سابقه سه گانه گرفتن با این تیم را دارد. یوپ هاینکس طی مصاحبه ای با وبسایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ گفت:

ما وارد دگرگونی ها و بازی های سختی شدیم. مطمئنا این موضوع روی بازیکنان اثر خواهد گذاشت. اما من از بازیکنانم به دلیل نگرش و رفتار خوبی که به این موضوع داشتند، تشکر می کنم. من همچنین از کادر فنی نیز تشکر می کنم. آن ها شب و روز با بازیکنان در ارتباط بودند و با آن ها کار می کردند.

بایرن مونیخ در حال حاضر با چهار امتیاز اختلاف نسبت به لایپزیگ در صدر جدول بوندس لیگا قرار دارد.

 

4416

نظرات کاربران
تیم شهرستانها
بیشتر این بازیکنان به خاطر خیانتی که به آقای آنجلوتی کردند در آینده چوبش را خواهند خورد آنروز زیاد دور نیست.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۲:۲۰
پاسخ
19
6
پیمان
آنجلوتی کوپنش تموم شد مربی راحت طلب و مفت خوری بود که حوصله تمرین دادن و سخت گیری نداشت بزن و بکوب و عشق و حال بود ضمنا آنجلوتی از ریال مادرید و چلسی هم سال دوم اخراج شد اولین بار نیست اخراج میشود هاینکس ولی گوشت و خون و روح و جون بایرنه و خیلی فرق داره وقتی یه مربی به خاطر عشقش حاضر میشه از بازنشستگی بیاد ببیرون اونم تو 72 سالگی با یکی که راحت طلبانه تا آخر فصل همیشه استراحت میکنه ببینه کدوم تیم بهتره بره اون تیم! اتفاقا آنجلوتی آخر عاقبت این مفت خوری و راحت طلبیش را در بایرن دید و هاینکس پاداش سخت کوشی تعهد و تعصبش به بایرن را دارد میبیند آنجلوتی به درد لیگ چین میخورد
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۸:۴۲
1
12