تعیین سقف قرارداد در استقلال شدنی نیست

تعیین سقف قرارداد در استقلال شدنی نیست

6932
23:51
01 خرداد 1398
کامران منزوی تعیین هرگونه سقف قرارداد را که برخی خبرگزاری‌ها از آن پرده برداشتند، تکذیب کرد تا مشخص شود مدیران در استقلال هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده‌اند.

به گزارش وب‌سایت نود، کامران منزوی درباره اینکه برخی خبرگزاری‌ها از تعیین سقف بودجه برای استقلال پرده برداشته اند، این واکنش را نشان داد: هنوز بودجه استقلال به دستمان نرسیده است. پس چطور می‌خواهیم در مورد سقف قرارداد بازیکنان تصمیم بگیریم. چنین چیزی فعلا امکان پذیر نیست. سرچیزی که وجود ندارد نمی‌شود صحبت کرد، ولی به طور کل هر بازیکنی قیمتی دارد. زمانی علیرضا اکبرپور ارزان‌ترین و در عین حال بهترین بازیکن استقلال بود و بعد از مدتی که ما توانایی او را دیدیم تصمیم گرفتیم تغییراتی در قراردادش انجام بدهیم.

عضو هیات مدیره استقلال در مورد این که اخبار منفی زیادی از استقلال به بیرون منتشر می‌شود، این جملات را به زبان آورد: الان فصل بهار است و همه چیز خوب و باران‌های اخیر هم بسیار فضا را خوب کرده است. انشاالله به زودی از استقلال هم اخبار خوبی به بیرون منتشر می‌شود. البته باید تاکید کنم که شرایط استقلال را با باشگاه‌های دیگر مقایسه نکنید. شرایط استقلال باعث شده خون به دل همه بشود و ما نمی‌توانیم بی گدار به آب بزنیم. تیم‌های دیگر به اندازه استقلال مدعی ندارد.

4416

نظرات کاربران
سرخ
خنده دار بود. با اینهمه هزینه میلیاردی که استقلال میکنه مگه میشه براش سقف گذاشت؟ تازه بذارین فرداش میرن جلوی وزارت ورزش انقدر شعار میدن تا پول بگیرن. گرونترین تیم فصل استقلاله .برای اینا سقفم بذارین با اعتراض و هوچی گری باز دلاراشون رو میگیرن. انوقت بقیه تیما انگ دولتی دارن که استقلال راحت دلار دور بریزه!
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۲:۴۳
پاسخ
47
195
ش پ
تا کی این دو تیم میخوان از بیت المال خرج کنن؟ بیت المال مگه برای همه مردم نیست؟ کیا نمیزارن این دو تیم خصوصی بشن؟!!!
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۱:۲۲
پاسخ
20
118
پرسپولیس قلبم
اینا باید سقف ۲۰میلیارد بزارن ن یکو نیم
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۰:۳۷
پاسخ
18
115
امیر
چرا استقلال با بقیه تیمها فرق داره ، امسال که هم لیگ و هم جام حذفی را از دست داد تو قهرمانی آسیا هم که کنار رفت حالا همبن تیم رو با ذوب آهن مقایسه کنین ، کدومشون با بقیه تیمها فرق دارن ؟ آخه چی دارین که اینهمه ادعاتون میشه!؟
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۴:۲۱
پاسخ
22
155
زانیار
تیمی که وزیر پولشو میده معلومه سقف نداره
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵:۲۶
پاسخ
19
148
TT فراتر از باشگاه
استقلال در بحرانی که خودشون برای خودشون ایجاد کردن در حال غرق شدنن عدش میگن وزیر و تاج فلان و صد دلیل غیر منطقی ؛ اگه مدیریت باشگاه دست افراد کار بلد باشه مشکلی پیش نمیاد این در مورد تراکتور و هر تیم دیگه هم صدق میکنه
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲:۴۹
پاسخ
14
113
رضافوتبالی
بله که نداره بیت المال هست وزارت پرداخت میکنه
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۱:۰۷
پاسخ
11
125
البته که قلعه نویی از چوکای تالشم کمتر خرج کرده
همین الان قائدی بالای 1.5 میلیارده چرا جک میگید بایستی مطابق با تیمای صنعتی پول بدید.....چرا سپاهان اون همه هزینه کنن؟
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۰:۳۵
پاسخ
13
97
آرارات7 ششتقلال0 بهرام از گرگان
ششتقلالو سقف قرارداد؟اینا دست منچستر سیتی و پاری سن ژرمن و ... از پشت بستن البته تو هزینه
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۹:۵۵
پاسخ
18
138
استقلال
سولاری رو به استقلال بیارید بشه سرمربی
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۴۶
پاسخ
26
63