تغییرات در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا از فصل آینده

تغییرات در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا از فصل آینده

17232
17:39
07 فروردین 1397
یوفا تغییراتی را در مسابقات باشگاهی اروپا برای فصل آینده اعمال کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - یوفا تغییراتی را در مسابقات باشگاهی اروپا برای فصل آینده اعمال کرده است.

به گزارش وبسایت نود، یوفا با انتشار بیانیه ای تغییراتی را در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا اعمال کرده که این تغییرات از فصل آینده عملی خواهد شد. از مهمترین تغییر در این مسابقات می توان به تعویض چهارم اشاره کرد.

به این ترتیب از ابتدای فصل 2018-2019 در دور حذفی، مسابقاتی که به وقت های اضافه کشیده شود، شامل تعویض چهارم خواهند شد و مربی می تواند یک تعویض سوای آن سه تعویض دیگر داشته باشد.

در عین حال عنوان شده برای مسابقه فینال لیگ قهرمانان، فینال لیگ اروپا و سوپر کاپ اروپا، مربیان می توانند 12 تعویضی روی نیمکت داشته باشند، این بدان معناست که ترکیب تیم شامل 23 نفر خواهد بود. در سایر بازی ها، همان 18 نفر همچنان پابرجاست.

در عین حال تغییراتی در ساعت بازی ها هم اعمال شده است. مسابقات مرحله گروهی، پلی آف، حذفی، نیمه نهایی و فینال، به ساعت 23 و 30 به وقت تهران تغییر یافته است. البته دو بازی از مرحله گروهی در روزهای سه شنبه و در روزهای چهارشنبه، از ساعت 21 و 25 به وقت تهران آغاز خواهد شد.

بازی های لیگ اروپا هم تا مرحله یک هشتم نهایی ساعت های 21 و 25 و 23 و 30 دقیقه به وقت تهران انجام خواهد شد.

1878

نظرات کاربران
ارکین طلا
ساعت پخشش همینجوری شم ديروقت بود، باز یه ربع هم دیرترش کردن؟؟!!
۰۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۶:۴۲
پاسخ
5
44
The Nostalgia
آره بابا ! اروپاییها هر چقدر میخوان برنامه ریزی کنند اما بدونند عمرا به پای برنامه ریزی AFC نمیرسه!!! آسیا از اروپا خیلی خیلی جلوتر!!! نشون به اون نشون که لیگ قهرمانان آسیای امسال بعد از یه تعطیلی چند ماهه به سال دیگه موکول میشه و تیمها برای بازی نیمه نهایی میتونند با یه تیم دیگه بازی کنند!!! تازه شرق و غرب جدا از هم بازی میکنند!شاید اونم شاید تو فینال یه غربی با شرقی بازی کنه!
۰۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۰:۴۷
پاسخ
3
61
reza
به علت مسافت زیاد تیم های شرق و غرب اسیا تفاوت ساعت منطقه این تصمیم گرفته شده مثله لیگ بسکتبال امریکا که ایالت های شرق و غرب جدا بازی میکنند بعد یه تیم از هر منطقه میاد فینال کلی هم صرفه جویی میشه
۰۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰:۴۱
4
28
CR 6+4 FCP
23:15 خوب بود حالا اگه زودتر می شد خوب بود تازه یک ربع هم دورتر شروع می کنند.
۰۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷:۰۷
پاسخ
8
39
مستاجر خدا
کاش فقط تکنولوژی ویدیویی بیاد این از همه مهم تره تا دیگه تیم آبی اناری پوش داوری و اون آغا سر بقیه تیم ها رو مث آب خوردن نبرن و توپ طلا مفتی ببرن
۰۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵:۱۳
پاسخ
69
59
بارسلونا❤
میشه بگی بارسلونا در کدوم سال با کمک داور قهرمان شد ؟؟ شاید سرجمع بری دوتا تک‌بازی رو مثال بزنی ولی نه اینکه باعث قهرمانی بارسلونای دوست‌داشتنی شده باشه .... ولی زغال اگه همین تکنولوژی وجود داشت پارسال جلو بایرن حذف میشد و حتی از اتلتیکو هم میباخت .... فینال ۲۰۱۶ گل افساید راموس جلو اتلتیکو بود که باعث قهرمانیتون شد .. فینال ۱۹۹۸ جلوی یوونتوس با گل افساید قهرمان شدین درحالی که حق یووه قهرمانی بود ... سرجمع ۶تا از قهرمانی سی‌التون با همین گلهای افساید و تبانی بدست اومده ... حالا فهمیدی چی به چیه ؟ :)))
۰۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۸:۵۷
40
44