تغییر چهره نفت؛ مشاور برانکو علیه پرسپولیس

تغییر چهره نفت؛ مشاور برانکو علیه پرسپولیس

24361
16:43
11 دی 1396
رابطه افاضلی و برانکو به قدری نزدیک است که یکی از میهمانان ویژه مراسم عروسی هومن افاضلی و زهره هراتیان سرمربی پرسپولیس بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - یکی از جذاب‌ترین بازی‌های این هفته دیدار دو دوست قدیمی در بازی پرسپولیس و نفت تهران است. 

به گزارش وب‌سایت نود، پرسپولیس در هفته هجدهم بازی سختی پیش رو نداشت. نفت تهران حریفی نبود که برای هیچ کدام از تیم‌های لیگ برتری خطرساز شود چه برسد به تیم آماده برانکو. یک اتفاق و یک تغییر اما کمی کار برانکو را برای رویارویی با یکی از ضعیف‌ترین حریفانش سخت کرده است. تغییر کادرفنی و حضور هومن افاضلی روی نیمکت نفتی‌ها.

هومن افاضلی شاید نام بزرگی در دنیای مربیگری نباشد و اولین تجربه‌اش را در لیگ برتر تجربه کند اما از یک جهت می‌تواند برای برانکو خطرآفرین شود. افاضلی علاوه بر این که رابطه صمیمانه‌ای با برانکو دارد و دوست صمیمی او محسوب می‌شود به نوعی مشاور او هم هست. افاضلی یکی از معدود افرادی است که سرمربی کروات در مسائل مختلف فنی با او صحبت کرده و از او مشورت می‌گیرد و حتی زمانی هم بحث حضور او در کادرفنی پرسپولیس مطرح شد. این بحث به این دلیل که افاضلی  به دنبال حضور در یک تیم به عنوان نفر اول بود خیلی زود منتفی شد اما رابطه این دو مربی همچنان به صورت غیررسمی و بدون پست در پرسپولیس ادامه پیدا کرد.

در آن برهه برانکو در یکی از کنفرانس‌ مطبوعاتی‌هایش در خصوص این که آیا قرار است آن شب با افاضلی جلسه‌ای برای حضور در کادرفنی داشته باشد یا نه گفته بود که او هر شب هومن را می‌بیند اما این دیدارها نه ربطی به همکاری دارد و نه دستیاری افاضلی. رابطه آنها به قدری نزدیک است که یکی از میهمانان ویژه مراسم عروسی هومن افاضلی و زهره هراتیان سرمربی پرسپولیس بود. این نزدیکی و آشنایی کامل افاضلی با تمام تفکرات و نقشه‌ها و برنامه‌های برانکو می‌تواند خطری برای پرسپولیس باشد. اگرچه این که افاضلی می‌تواند راه مقابله با تفکرات برانکو را پیدا کرده و یا ابزار و بازیکنان لازم برای اجرای برنامه‌هایش را در این بازی دارد یا نه مساله مهمی است اما حضور سرمربی جدید، نفت تهران را از یک حریف کاملا بی‌آزاد به یک حریف نگران‌کننده تبدیل کرده است.

 

30388

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
خب پس از گل محمدی نوبت افاضلیه که عشق و رفاقتشو نشون بده بردو بهتون تبریک میگم کامبک پولیسیا
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۷:۰۱
پاسخ
96
34
پیمان
دقیقا ! تو این چند سال لطف دوستان کم نبوده همینو کم داشتیم ، افاضلی
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۰:۲۶
57
18
چهار دربی
تا بوده همین بود مسعود جان..ازبازیکن گرفته تا مربی..
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۹:۲۱
62
18
دختر پرسپوليسي
٣تا به نفت ميزنيم پروفسور مرد روزاي سخت بهت ايمان داريم
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴:۲۵
پاسخ
25
74
حمید
یکی،مثل برانکو از نظرات افراد مختلف استفاده میکنه یکی هم مثل کیروش با اون کارنامه افتضاح و فقط بدلیل چند سال دستیار فرگوسن بودن خودشو خدای مربیگری میدونه.‌حتی از انتقاد درست هم ناراحت میشه سریع بیانیه میده.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳:۱۰
پاسخ
40
77
چهار دربی پشت سرهم
همین کی روش بود که بازیکنانی اماده ساخت تا برانکو آنها را از تیمهای دیگر صید کند.وگرنه کدام بازیکن از دست برانکو ساخته شود.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۸:۱۲
81
30