تقدیر از پیشکسوت داوری در هفته پایانی لیگ

تقدیر از پیشکسوت داوری در هفته پایانی لیگ

1179
15:26
26 اردیبهشت 1398
آخرین بازی ورزشگاه آزادی در هجدهمین دوره لیگ برتر، محل تقدیر از یک پیشکسوت داوری خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، قرار است پیش از شروع بازی استقلال و سپیدرود از محمدعلی فروغی تقدیر شود. فروغی جزو بهترین کمک داوران فوتبال ایران در دهه 70 بود که سابقه حضور در تیم داوری دربی را هم دارد.

او جزو کمک داورانی است که سابقه قضاوت و حضور به عنوان داور وسط را هم در جام حذفی و لیگ دارد و یکی از خاطره انگیزترین بازی‌هایی که داوری کرده، دیدار استقلال و کشاورز در اوایل دهه 70 است.

فروغی در سال‌های اخیر به عنوان ناظر داوری با فدراسیون فوتبال همکاری دارد. او بازنشسته آموزش و پرورش است و بیشتر سال‌های تدریسش را به عنوان دبیر ورزش در منطقه 15 و دبیرستان صنیعی‌فر سپری کرد.

22330

نظرات کاربران
قهرمانی باپول بیت المال(ح.ه)
ازاقای خسروی ورفعتی هم بایدتقدیروتشکربه عمل بیادچون نظریه ای که برای مردودکردن گل استقلال دادن هیچ فیزیکدان ودانشمندهم نمیتونه ثابتش کنه یااینکه ورزشگاه ابادان به مثلث برمودامتصل بوده که تتوپی روبیرون رفته دوباره به داخل زمین بکشه
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۷:۲۴
پاسخ
3
6
❤❤❤فرهاد❤❤❤
خدا قوت پهلوان
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۱۹
پاسخ
0
2
عشقممم نیمار
بنظرم ک محترمه ..از کمک داور بازی عشق_تقلال و نفت ابادان هم تقدیر شه ک با تصمیمش ..یه جامه از عشق_تقلال گرفت ..:-) خیلی جالبه ک همون کمک داوری ک گل عشق_تقلال مقابل نفت ابادانه ..مردود کرد ..پارسال هم ..پنالتی عشق_تقلال توسط ابراهیمی هم مقابل نفت تهران ..مردود کرد و گفت از خط عبور نکرده ک در واقع ..عبور کرده بود :-P من نمیدونم ..ی کمک داور دوبار اشتباه تکراری برای عشق_تقلال در دوفصل انجام میده ..عایا سهویه ؟؟؟:-)
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶:۲۸
پاسخ
4
4