تقدیر فدراسیون فوتبال از مسئولان هواپیمای اختصاصی تیم ملی

تقدیر فدراسیون فوتبال از مسئولان هواپیمای اختصاصی تیم ملی

2120
12:19
08 فروردین 1396
فدراسیون فوتبال از مدیرعامل هواپیمایی آتا به دلیل حمایت ارزنده وی از تیم ملی فوتبال تقدیر و تشکر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال از مدیرعامل هواپیمایی آتا به دلیل حمایت ارزنده وی از تیم ملی فوتبال تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، مهدی تاج با ارسال نامه ای به کاپیتان پازوکی، مدیرعامل هواپیمایی آتا به خاطر حمایت ارزنده وی از تیم ملی فوتبال تقدیر و تشکر کرد.

متن نامه مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

جناب آقای پازوکی

مدیرعامل محترم هواپیمایی آتا

با سلام و احترام

بدینوسیله صمیمانه ترین مراتب سپاس و تقدیر فدراسیون فوتبال، مدیران و کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال را به جهت همراهی و حمایت ارزنده آن شرکت محترم در تامین هواپیمایی چارتر تیم ملی فوتبال بزرگسالان به کشور قطر تقدیم و نقش ارزنده جنابعالی و همکاران گرامیتان را در موفقیت کسب شده می ستایم.

یاد آور می شود، شرکت هواپیمایی آتا تحت پوشش گروه توسعه سرمایه گذاری دریک، با توجه به علاقه محمد رضا زنوزی به فوتبال و در راستای کمک به تیم ملی در راه صعود به جام جهانی 2018 روسیه، پرواز اختصاصی شاگردان کی روش برای دو دیدار اخیر حساس برابر ازبکستان و قطر را تامین کرده است.

20441

نظرات کاربران
ژوزه
آقای زنوزی مالک باشگاه گسترش هستن دمشون گرم یک میهن پرست واقعی هستن ... ایشون میگن تبریزی یعنی ستارخان. ایشون همیشه نسبت به تیم ملی عشق داشتن...از دعوت مستر کیروش به تبریز تا همکاری های همه جانبه با تیم ملی درصورت لزوم
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶:۰۲
پاسخ
0
19
محسن
دم تبریزی ها گرم
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱:۳۸
پاسخ
0
16