تلاش آرسنال برای جذب مدافع یوونتوس

تلاش آرسنال برای جذب مدافع یوونتوس

2429
13:21
04 مرداد 1398
اونای امری به جذب روگانی علاقه مند است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ESPN، کالچومرکاتو گزارش داده که اونای امری، سرمربی اسپانیایی آرسنال تمایل خود را به جذب دنیله روگانی مدافع 24 ساله یوونتوس نشان داده است.

این مدافع متولد لوچا فصل گذشته تنها 15 بازی برای یوونتوس در سری آ انجام داد و پیش بینی می‌شود در این فصل هم با اضافه شدن ماتیاس ده‌لیخت، شانس چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب بیانکونری پیدا نکند. در چنین شرایطی نشریه ایتالیایی ادعا کرده که در کنار تیم هایی مثل میلان و رم، آرسنال نیز علاقه خود را به جذب روگانی اعلام کرده است.

با این حال، کالچومرکاتو خبر داده که قیمت اعلام شده از سوی یوونتوس ممکن است آرسنال را از چنین انتقالی منصرف کند. شنیده شده که یووه برای این مدافع 24 ساله درخواست 40 میلیون یورو خواهد کرد، آن هم در شرایطی که بودجه کلی آرسنال برای فصل نقل و انتقالات 45 میلیون پوند تعیین شده است. قیمت تعیین شده برای روگانی تعجب بسیاری را در "امارات" برانگیخته اما این باور وجود دارد که آرسنال در روزهای آینده پیشنهاد رسمی خود را به یوونتوس ارائه خواهد داد.

روگانی که در سال 2013 به یوونتوس پیوسته، در دو فصل نخست به شکل قرضی در امپولی و تحت هدایت مائوریتسیو ساری به میدان رفت و امید دارد کار کردن دوباره با مربی قدیمی اش، شرایط را برای او در یوونتوس بهبود بخشد. او در 4 فصلی که در یوونتوس حضور داشته، هرگز بیشتر از 22 بازی در طول یک فصل انجام نداده و ادامه این شرایط شانس های او برای حضور در یورو 2020 را از بین خواهد برد.

7712

نظرات کاربران
فقط یوونتوس
با خرید دی لیخت نیازی بهش نیس هر وقتی هم یووه ازش استفاده کرده مث یه آماتور بازی کرده
۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴:۵۱
پاسخ
14
15