تلاش دوباره منچستریونایتد برای جذب مدافع فیورنتینا

تلاش دوباره منچستریونایتد برای جذب مدافع فیورنتینا

1975
14:05
20 تیر 1398
نیکولا میلنکوویچ دوباره به یک هدف برای منچستریونایتد تبدیل شده است.

به گزارش وبسایت نود، اسکای اسپورتس ایتالیا گزارش داده که منچستریونایتد دوباره برای جذب نیکولا میلنکوویچ، مدافع صربستانی فیورنتینا به بازار برگشته است.

این مدافع 21 ساله پیش از این در ماه ژانویه هم به منچستریونایتد لینک شده بود اما شیاطین سرخ حاضر نشدند تا مبلغ فسخ 45 میلیون پوندی او را به ویولا بپردازند. اکنون رسانه ایتالیایی گزارش داده که بعد از 6 ماه، یونایتد دوباره اسب خود را برای جذب میلنکوویچ زین کرده و همین دو روز قبل، پیشنهاد تازه ای را ارائه کرده است.

با این حال، فیورنتینا برای نگه داشتن مدافع 21 ساله خود مصمم است و به نظر می‌رسد در صورت نرسیدن پیشنهادی به میزان درخواستی اش، میلنکوویچ را برای فصل بعد هم حفظ کند.

میلنکوویچ در تابستان 2017 در انتقالی به ارزش 5.1 میلیون یورو از پارتیزان بلگراد به فیورنتینا پیوست. او که سابقه انجام 14 بازی ملی را هم در کارنامه خود دارد، فصل گذشته در 36 بازی در تمامی رقابت ها موفق شد 3 گل هم برای فیورنتینا به ثمر برساند. میلنکوویچ که یک مدافع میانی است، توانایی بازی به عنوان مدافع راست را هم دارد.

7712

نظرات کاربران
AmiR
خیلی بازیکن با کیفیتی هست امیدوارم یونایتد سریع جذبش کنه، منو یادته ویدیچ میندازه، سن مناسبی هم داره و تا چند سال میتونه خط دفاعو تضمین بکنه البته اگه کولیبالی هم باشه که دیگه عالی میشه...
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳:۱۶
پاسخ
1
9
ی یوونتوسی2اتیشه
کاش بیاد یوونتوس چقدر من ازش خوشم میاد
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷:۳۸
پاسخ
19
7