تلاش مجدد بایرن مونیخ برای جذب مدیر ورزشی موفق باشگاه گلادباخ

تلاش مجدد بایرن مونیخ برای جذب مدیر ورزشی موفق باشگاه گلادباخ

1442
00:40
22 بهمن 1395
سران بایرن مونیخ اکنون باید به دنبال پیدا کردن یک مدیر ورزشی جدید باشند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سران بایرن مونیخ اکنون باید به دنبال پیدا کردن یک مدیر ورزشی جدید باشند.

به گزارش وبسایت نود، فیلیپ لام پس از اعلام زمان بازنشستگی اش در پایان فصل گفت که قصد ندارد بلافاصله در پست های مدیریتی باشگاه بایرن مونیخ فعالیت کند. قبلا از لام به عنوان گزینه اصلی مسئولان بایرن مونیخ برای پست مدیریت ورزشی نام برده می شد اما با رد این پست توسط لام اکنون آن ها باید فرد دیگری را برای این پست خالی پیدا کنند.

رسانه های آلمان از جمله بیلد مدعی هستند که ماکس ابرل مدیر ورزشی موفق باشگاه مونشن گلادباخ گزینه اول مسئولان بایرن مونیخ است اما از آن سو باشگاه گلادباخ هم نمی خواهد به این آسانی ابرل را از دست دهد. ابرل که تا 2020 با گلادباخ قرارداد دارد در آخرین مصاحبه اش درباره این صحبت ها گفت که اهداف بلند مدتی با این باشگاه دارد و فعلا چیزهای دیگر مسئله و دغدغه فکری او نیستند.

راینر بونهوف نائب رئیس باشگاه گلادباخ درباره این اخبار گفت:

ابرل قرارداد بلند مدتی با ما دارد، و من دوست دارم اینگونه فکر کنم که او این قرارداد را به سرانجام خواهد رساند چون ما رابطه ای خوب و قابل اعتماد با هم داریم. ما در گذشته دیده و تجربه کرده ایم که بایرن مونیخ می تواند باشگاه های دیگر را آشفته کند و اکنون دوباره این وضعیت به نظر می رسد.

ابرل که سابقه بازی برای بایرن مونیخ را در کارنامه دارد از سال 2008 در پست مدیریت ورزشی باشگاه گلادباخ فعالیت خود را آغاز کرده و نقشی کلیدی در اوج گیری مجدد این تیم داشته است.

7899

نظرات کاربران