تلاش کادر پزشکی سپاهان برای حضور مسلمان در دربی اصفهان

تلاش کادر پزشکی سپاهان برای حضور مسلمان در دربی اصفهان

2204
14:28
05 فروردین 1398
کادر پزشکی تیم سپاهان اصفهان در تلاش است تا مصدومیت هافبک تازه‌وارد این تیم برای بازی فردا رفع شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم سپاهان اصفهان فردا بعدازظهر دیدار مهمی را در چارچوب دیدارمعوقه هفته نوزدهم لیگ برتر و در مقابل همشهری خود یعنی ذوب‌آهن اصفهان برگزار خواهد کرد.

محسن مسلمان در تمرینات دیروز تیمش دچار مصدومیت از ناحیه عضله همسترینگ شد و به همین خاطر کادر پزشکی سپاهان در تلاش است تا مصدومیت مسلمان رفع شود تا بتواند در بازی فردا برای تیمش به میدان برود. علاوه بر مسلمان محمد ایران‌پوریان نیز که چندی پیش دچار مصدومیت شده بود با تلاش کادر پزشکی روند بهبودی خوبی را در پیش گرفته تا بتواند در دربی مقابل ذوب‌آهن به تیمش کمک کند.

ضمن اینکه محمد ابراهیمی بازیکن جذب شده سپاهان در نیم‌فصل که در اردوی ترکیه مصدوم شده بود  نیز به شرایط آمادگی رسیده و با نظر کادر فنی می‌تواند در بازی فردا به میدان برود.

2051

نظرات کاربران
پرسپولیس خسته(یازده گلادیاتور)
واااای خیییییلیییی وقت بودخبری ازمسلمان نبود.لامصب بزرگی تیمای پایتختو ازاینجا بایدفهمیدکه درکانون توجه هایی وبودن دراستقلال پرسپولیس ارزوی تمام بازیکنای ایرانه.که حتی اگه این دوتا تیم خصوصی بشن حاضرم قسم بخورم که پای بزرگترین بازیکنا به لیگ ایران واین دوتیم بازمیشه.این دوتا تیم باداشتن هوادارای میلیونیش می تونه به حدی ثروتمندبشن که الهلالم نتونه درامدپرسپولیس استقلالوداشته باشه.ای کاش تاپیرنشدم این روزارو با همین هیجانات وانرژی جوونی ببینموحس کنم
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹:۱۲
پاسخ
2
25
فقط سپاهان
ایشالا همه ی فوتبالیست ها بدون توجه به تیمشون سلامت باشن
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۱:۰۹
پاسخ
0
36
عشقممم نیمار
واقعا دلم برا مسلمان یه کوچولو‌ میسوزه .. چرا ؟؟ چون شیش_پولیس و برانکو‌..استعداد این بازیکن ‌از بین بردن :-P
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۳۹
پاسخ
122
0
پرسپولیسی ازپایتخت شوروشعورحسینی
من دلم برای تومیسوزه این قدردرگیرسرورتی همه چیزراوارونه میبینی برانکومسلمانو به اوجش رسوندولی اون خودش بودکه باحاشیه که برای فوتبالیست سمه خودشونابودکردامیدوارم به روزهای اوجش برگرده .ادمین عیدت مبارک
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۴۱
0
27