تلاش کولاشیناچ و موستافی در جلب رضایت درکسلر برای پیوستن به آرسنال

تلاش کولاشیناچ و موستافی در جلب رضایت درکسلر برای پیوستن به آرسنال

3425
21:52
22 دی 1396
کولاشیناچ و موستافی می خواهند درکسلر را به آرسنال بیاورند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سئاد کولاشیناچ و شکودران موستافی دو ستاره خط دفاعی آرسنال به دنبال جلب رضایت درکسلر برای پیوستن به این باشگاه هستند. 

به گزارش وبسایت نود، یولیان درکسلر ستاره باشگاه پاریسن ژرمن 12 ماه پیش از وولفسبورگ به این تیم پیوست و بعد از آمدن امباپه و نیمار دیگر جایی در ترکیب پاریسن ژرمن نداشت و حالا اخبار و شایعات زیادی مبنی بر خروج درکلسر از پاریس شنیده می شود. 

به نقل از وبسایت FourFourTwo، درکسلر در کنار برخی از بازیکنان آرسنال در ورزشگاه o2 arena در حال تماشای دیدار بسکتبال فیلادلفیا و بوستون بودند و هنگامی که از موستافی پرسیده شد که آیا درکسلر به امارات می آید گفت: 

دلیل اصلی او برای آمدن به اینجا همین است.

کولاشیناچ در ادامه گفت: 

یولیان بازیکن بسیار خوب و همچنین از دوستان صمیمی من است. با این وجود، او باید در مورد آینده خودش تصمیم بگیرد. شاید در پاریس بماند و شاید نه. او این تصمیم را خودش می گیرد و سپس خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد. 

درکسلر در مورد اینکه آیا از لندن خوشش آمده گفت: 

بله، اما بیشتر به خاطر دوست صمیمی (کولاشیناچ) و هم تیمی ام در تیم ملی آلمان موستافی. تنها دلیل حضورم در اینجا مسابقات NBA بود و نه چیزی بیشتر. 

 

4416

نظرات کاربران
******
ارسنال هر چی میکشه از این المانی هاست
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۲:۱۵
پاسخ
26
4
زاهد
آرسنال بایرن نیست که همه پول هاشو بسیج کنه و مربی چند ده میلیون دلاری بگیره و بازیکنان آن چنانی آرسنال همیشه کار خونه بازیکن سازی بوده جدا آلمانی ها خلاقیت ندارن خلاقشون اوزیله که اونم هیچ خلاق آنچنانی نیست اسپانیایی ها رو ترجیح میدم به آلمانی ها حداقلی تو هافبک ها بهتره از آکادمی بازیکن بگیره به نظر من چه کسی فکر میکرد بازیکن دفاع چپ آرسنال انقدر خوب باشه
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰:۱۷
3
3
ساسان
دقیقا موافقم چند ساله بایرن رفت و برگشت کمتر از 4 تا به آرسنال نمیزنه حتی در ورزشگاه اختصاصی آرسنال بهش رحم نمیکنه!!! ضمنا تنها افتخار سه دهه اخیر آرسنال در چمپیونزلیگ به لطف لمان افسانه ای بود که فینال به چشم دیدن
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۰:۵۵
7
17