تماس آرسنال با سرمربی سابق سوانسی؛ گزینه میلان بر روی نیمکت توپچی ها؟

تماس آرسنال با سرمربی سابق سوانسی؛ گزینه میلان بر روی نیمکت توپچی ها؟

1720
21:07
19 آذر 1398
آرسنال با نمایندگان پائولو سوسا تماس گرفته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، برخی گزارش ها حکایت از آن دارد که باشگاه آرسنال با نمایندگان پائولو سوسا، سرمربی سابق سوانسی و لسترسیتی و مربی این روزهای بوردو تماس گرفته است.

آرسنال یک هفته و نیم قبل اونای امری را بعد از شروعی کابوس وار در رقابت های این فصل از سمت خود برکنار کرد و فردی لیونبرگ، بازیکن سابق توپچی ها به عنوان مربی موقت بر مسند کار قرار گرفت. بعد از یک تساوی 2-2 برابر نوریچ و شکست 2-1 برابر برایتون، آرسنال دوشنبه شب برابر وستهم یونایتد به پیروزی 3-1 رسید تا هم لیونبرگ برای اولین بار طعم برد را بچشد و هم روند 9 بازی بدون پیروزی توپچی ها پایان یابد.

با این حال باشگاه شمال لندنی قصد ندارد لیونبرگ را به عنوان سرمربی دائمی خود منصوب کند و نشریه اکیپ فرانسه گزارش داده آرسنال با نمایندگان سرمربی 49 ساله پرتغالی تماس هایی برقرار کرده تا او را برای حضور دائمی روی نیمکت باشگاه راضی کنند.

نمایندگان سوسا در این خصوص می‌گویند:

"آن ها کارنامه او را دوست دارند، نه تنها به عنوان یک مربی بلکه به عنوان یک انسان. آن ها با گزینه های زیادی در ارتباط اند و سوسا یکی از آن هاست. تمامی این ها به معنای جدایی او نیست اما وقتی مشکلات کنونی او در بوردو را در نظر بگیریم، چرا نباید به جدایی فکر کند؟ پروژه ای که پیش می‌رود، هرگز آن چیزی نبوده که به سوسا قول داده شده بود. او عاشق هواداران است اما انتظار بیشتری از مدیریت دارد. تیم برای حضور در جمع 6 تیم برتر به اندازه کافی قوی نیست."

سوسا که سابقه هدایت فیورنتینا و بازل سوئیس را هم در کارنامه دارد، در سال های 2008 تا 2010 در انگلستان حضور داشت و در کویینز پارک رنجرز، سوانسی سیتی و لسترسیتی مربیگری می‌کرد. بوردوی تحت هدایت سوسا هم اکنون در جایگاه پنجم جدول لیگ یک حضور دارد. 

شایعه حضور او در آرسنال در شرایطی مطرح شده که چند روز قبل عنوان شده بود مسئولان باشگاه میلان در نظر دارند در صورت ادامه روند ضعبف تیمشان تا ابتدای سال 2020، استفانو پیولی را برکنار کرده و سوسا را به عنوان سومین سرمربی فصل انتخاب کنند.

در خبری دیگر به نقل از ESPN، یکی دیگر از گزینه های آرسنال مارسلینو گارسیا، سرمربی پیشین والنسیاست که در ابتدای فصل جاری به شکلی غیرمنتظره از هدایت خفاش ها کنار رفت. مارسلینو در چند روز گذشته در لندن حضور داشت تا با مدیران آرسنال گفت و گو کند و روز سه شنبه به اسپانیا بازگشت.

البته مارسلینوی 54 ساله چندان رغبتی به برعهده گرفتن هدایت آرسنال ندارد چرا که احساس می‌کند به عنوان یک فرد اسپانیایی، استقبال خوبی از او به عمل نمی‌آید. (به عنوان جانشین یک سرمربی اسپانیایی دیگر)

7712

نظرات کاربران
امین
همون ونگر رو بر گردونین، اوبامیانگ و ژاکا که برن دیگه از این تیم چی میمونه... یعنی میشه آرسنال فصل۲۰۱۰ رو یه بار دیگه ببینیم.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۳:۱۰
پاسخ
0
0
قاسم مولایی
این آرسنال مدافع میانی ویک هافبک دفاعی میخواهد خوف میکنم وقتی اواخرفصل این تیم ترسوبرای بقاء بجنگد!!
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۵:۱۹
پاسخ
0
0
یونس**
حیف این آرسنال که بااین همه بازیکن خوب البته مهاجمان عالی ی مربی درست حسابی ندارن.سوسا هم بیاد نتیجه نمیگیره!!
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۳:۵۷
پاسخ
0
0
navidonline
یه کم دیگه صبر کنن آنجلوتی هم در دسترس خواهد بود
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۰:۳۱
پاسخ
0
1
امین
همون ونگر برگرده خیلی بهتره لااقل سالی به بازیکن می‌ساخت می‌فرستاد تیمای دیگه
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱:۳۸
پاسخ
0
1