تماس کادر پزشکی باشگاه پرسپولیس با ملی‌پوشان این تیم

تماس کادر پزشکی باشگاه پرسپولیس با ملی‌پوشان این تیم

1055
12:46
24 آبان 1393
پزشک پرسپولیس گفت: وظیفه خود دانستم با ملی‌پوشان تیم تماس گرفته و وضعیت آنها را جویا شوم.

وبسایت رسمی برنامه نود - پزشک پرسپولیس گفت: وظیفه خود دانستم با ملی‌پوشان تیم تماس گرفته و وضعیت آنها را جویا شوم.

به گزارش وب سایت نود،  محیار مرتضوی پزشک تیم پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت پیام صادقیان و محمد عباس زاده، اظهار داشت: جواب ام آر آی صادقیان نشان داد که کشیدگی مختصری در رباط داخلی پای چپ این بازیکن وجود دارد که با چند جلسه فیزیوتراپی مشکل او برطرف خواهد شد.

وی افزود: نگرانی بابت آماده شدن صادقیان برای دربی نداریم و اطمینان داریم که این بازیکن با شرایط مناسب برای همراهی تیم در این مسابقه حساس در اختیار کادرفنی قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه صادقیان برای بازی در دربی از انگیزه بالایی برخوردار است و این مسئله کمک ‌می‌کند او زودتر به تمرینات گروهی برگردد.

پزشک پرسپولیس تصریح کرد: وضعیت عباس‌زاده متفاوت است. کشیدگی این بازیکن در ناحیه همسترینگ به مراتب شدیدتر از صادقیان است و در مورد بازی کردن او در دربی الان نمی‌شود نظر نهایی را داد. کادر پزشکی این قول را به کادرفنی و هواداران می‌دهد که صادقیان به دربی برسد اما در مورد عباس‌زاده هیچ چیز مشخص نیست.

وی در پایان از تماسش با ملی پوشان پرسپولیس خبر داد و افزود: روز جمعه تماسی با نوری، خانزاده و مکانی 3 ملی‌پوش تیم داشتم و خوشبختانه همگی ‌آنها در وضعیت خوبی به سر می‌برند و هیچ مصدومیتی ندارند. تیم ملی از کادر پزشکی قوی برخوردار است و آنها قطعا وضعیت بازیکنان را در کنترل خود دارند اما من وظیفه خود دانستم با ملی پوشان تیم تماس گرفته و گزارشی از آخرین وضعیت آنها به کادر‌فنی ارائه دهم.

دربی پایتخت روز 2 آذر برگزار می‌شود.

 

2051

نظرات کاربران