تمایل تونالی برای پیوستن به اینتر

تمایل تونالی برای پیوستن به اینتر

359
17:58
23 اردیبهشت 1399
باشگاه اینتر نسبت به سایر رقبا در وضعیت بهتری برای به خدمت گرفتن ستاره خط میانی برشا قرار دارد.

به گزارش وبسایت نود، شبکه تلویزیونی «اسکای ایتالیا»، گزارش داد، باشگاه اینتر در وضعیت بهتری نسبت به سایر رقبا برای جذب ساندرو تونالی، هافبک ایتالیایی تیم فوتبال برشا قرار دارد. طبق این گزارش، این هافبک 20 ساله که مورد توجه باشگاه‌هایی همچون اینتر، یوونتوس، میلان، بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد، ترجیح می‌دهد فوتبالش را در سری A ایتالیا دنبال کند و تمایل دارد تا به نراتزوری ملحق شود.

ساندرو تونالی که از سال 2012 عضو باشگاه برشا است و در سال 2017 به تیم اصلی این باشگاه راه یافت؛ با بازی‌های درخشانش در این تیم موفق شد در سن 19 سالگی هم به تیم ملی فوتبال ایتالیا دعوت شود.

ماسیمو سیلینو، مالک باشگاه برشا اخیراً در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «توتو اسپورت» چاپ تورین گفته بود: ساندرو هر وقت که بخواهد می‌تواند به من درخواست جدایی از برشا را بدهد و من هم با جدایی‌اش موافقت خواهم کرد. ترجیح هم می‌دهم که ساندرو در ایتالیا به بازی‌اش ادامه دهد.

تونالی که تا پایان ماه ژوئن 2021 تحت‌قرارداد برشا است، در فصل جاری در 34 بازی برای برشا به میدان رفته و آمار 3 گل‌زده و 7 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

22330

نظرات کاربران