تمایل مدافع بارسا برای حضور در سری آ

تمایل مدافع بارسا برای حضور در سری آ

6268
13:29
14 مرداد 1394
مدافع بارسلونا تمایل دارد حضور در سری آ را تجربه کند .

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع بارسلونا تمایل دارد حضور در سری آ را تجربه کند .

به گزارش وبسایت نود، گوستاوو ماسکاردی که مدعی شده یکی از نمایندگان خاویر ماسکرانو 31 ساله است از تمایل این بازیکن برای جدایی از بارسلونا صحبت کرده است .

مدیر برنامه ماسکرانو به روزنامه توتو اسپورت گفته است :" ماسکرانو دوست دارد حضور در یک باشگاه بزرگ ایتالیایی را تجربه کند . در هفته های اخیر من با خاویر و یکی از نمایندگانش صحبت کردم . آن ها از من خواستند که یک باشگاه بزرگ ایتالیایی را پیدا کنم .

خاویر می خواهد حضورش در فوتبال اروپا را با قهرمانی در سری آ تمام کند . او به دنبال پول نیست چون پیشنهادات تیم های ثروتمند انگلیس و فرانسه را رد کرده است . او با مدیر بارسا رابطه خوبی دارد و می داند که مشکلی برای جدایی از این باشگاه نخواهد داشت . "

 

2031

نظرات کاربران
crسون
یک بازیکن ب اصطلاح بزرگ چقدر میتونه ب تیمش وفادار باشه ک از تیمش بره خخخخ راموس خیلی اقایی.من کلا منطق رو درحرف هام لحاظ میکنم ولی بارسایی ها چی؟
۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۴:۱۲
پاسخ
2
1
علی بارسایی دو آتیشه
بارسای کبیر باشگاه بازیکن سالاری نیس و مطمئنا هر بازیکنی لایقت حضور در بارسای کبیر رو بدست نمیاره مگه اینکه شایسته پوشیدن پیرهن بارسای کبیر باشه و اون وقتی که سه گانه ها خستش کنن و بخواد دنباله ناکامی در فوتبال باشه از بارسای کبیر جدا میشن.
۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۰:۰۱
پاسخ
4
3
crسون
میشه بگید سال 2013چن جام گرفتید؟ بارسایی سه اتیشه؟ منطق هم چیزه خوبیه .بایدم بره چون پول های بارسا کثیفه همش از رشوه هستش...زنده بادرئالی های بامنطققق
۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۱۲:۵۳
4
2
فاطمه*
وای نهههههههههه
۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۱:۰۹
پاسخ
3
7
م
پاشو بیا سری آ که باز داره به قدرت سابقش برمیگرده
۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۸:۲۷
پاسخ
10
5
ریحانه
وای نه نرو
۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۴:۴۳
پاسخ
3
11