تمجید تمام قد سرمربی شارلروا از قلی‌زاده و دلفی

تمجید تمام قد سرمربی شارلروا از قلی‌زاده و دلفی

11318
10:29
25 مرداد 1398
سرمربی شارلروا از دو بازیکن ایرانی اش در خط حمله تیمش تمجید کرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت «lessportsplus» بلژیک، علی قلی زاده هافبک ایرانی شارلروا در فصل گذشته به خاطر مصدومیت مدت ها غایب بود. اما نمایش خوب او در بازی چهارشنبه گذشته کریک بلحسین، سرمربی شارلروا را برای فصل جدید امیدوار کرد.

بلحسین از بازگشت دوباره برخی از بازیکنان که در تابستان در ترکیب خود نداشت ابراز خوشحالی کرد.او درباره یونس دلفی و علی قلی زاده دو بازیکن ایرانی اش گفت: یونس در تابستان و در آمادگی تیم لحظات کوتاهی همراه ما بود. او توانایی این را دارد تا خودش را ثابت کند او فوتبال خوبی بازی می کند  و شخصیت خوبی دارد و این برای بازیکن 18 ساله خوب است.

وی درباره قلی زاده که یکی از سلاح های شارلروا در فصل جدید خواهد بود و این تیم می تواند روی سرعت او حساب باز کند، بلحسین درباره اش گفت: علی خیلی زود آماده شد و به میادین برگشت. نباید فراموش کرد که او به مدت 6 ماه وینگر ما بود. او می داند  که بزودی به اوج آمادگی برمی گردد اما این امر کمی زمان بر است.

دلفی دو ماه پیش به شارلروا ملحق شد ولی با مصدومیت در تمرینات مواجه شد و اکنون آماده بازی شده است. قلی زاده فصل گذشته به این تیم بلژیکی ملحق شد ولی شانس با او یار نبود و بعد چند بازی درخشان مصدوم شد و اکنون آماده درخشش دوباره برای تیمش شده است. البته امید نورافکن، هافبک سابق استقلال نیز در این فصل برای شالروا توپ می زند.

4416

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
تعریفای الکی :-P اگ واقعا بهشون اعتقاد داری ..بازیشون بده :-P
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳:۱۷
پاسخ
15
29
آریا
بعضی از بازیکنامون وقتی پیشنهاد اروپایی براشون میاد اونقد جو گیر میشن ک همون اصطلاح ندید _ بدید در موردشون صدق میکنه. اما خیلی زود می‌فهمن اشتباه کردن. نمونۂ بارزشون امید نورافکن.دروغ چرا با خوندن التماسنامۂ امروزش دلم براش سوخت. الان دیگه باشگاه و دستمزد براش مهم نیس فقط میخواد بازی کنه. تو حرفاش گفته با توجه ب شرایطش حتی شانس دعوت به تیم ملی المپیکمونو نداره چون حتی تو لیست 18 نفره باشگاهش نیس. دوست داره بیاد ایران اما تو سیاهچالۂ شارلروا گیر افتاده. مجیدو مفت گرفتن ولی برا قرض دادنشم پولی میخوان ک در توان خیلی از تیمامون نیس.
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴:۰۲
پاسخ
5
19
دوچرخه سواران
امیدوارم پیشرفت کنن و آینده ی تیم ملی رو بسازند
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸:۳۲
پاسخ
0
18
Abedi
تکنیکی ترین بازیکن حال حاضر ایران قلی زاده هستش من سرمربی تیم ملی بودم حتما قلی زاده و شجاعیانو کنار هم استفاده میکردم این دو نفر از هر دفاعی رد میشن
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱:۰۲
پاسخ
14
17
علی
نورافکن چی میگه اون وسط هی میره اونجا میادخخخخخ
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴:۵۲
پاسخ
11
22