تمجید فابرگاس از مسی؛ بهترین بازیکن جهان مثل گذشته متواضع است

تمجید فابرگاس از مسی؛ بهترین بازیکن جهان مثل گذشته متواضع است

2513
15:25
10 فروردین 1396
سسک فابرگاس بار دیگر به تمجید از هم تیمی سابق خود لیونل مسی پرداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سسک فابرگاس با تمجید از هم تیمی سابق خود اعلام کرد لیونل مسی که با بارسلونا به تمامی افتخارات باشگاهی و فردی دست یافته است همچنان مانند گذشته متواضع است و این افتخارات تغییری در رفتار او ایجاد نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، لیونل مسی تا به حال 5 بار توپ طلای اروپا را به خود اختصاص داده است،وی همچنین 8 بار قهرمان لالیگا و 4 بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است و از نظر افتخارات فردی و باشگاهی کم و کاستی ندارد. با این وجود هم تیمی سابق این بازیکن، سسک فابرگاس اعلام کرد مسی علی رغم اینکه افتخارات متعددی به دست آورده است هنوز همانند گذشته متواضع است و این افتخارات باعث نشده است تغییری در رفتارش ایجاد شود. او در مصاحبه با وبسایت fourfourtwo گفت:

مسی را تحسین می کنم چراکه بعد از همه تاریخ سازی هایش در فوتبال، همه افتخاراتی که کسب کرده است و الهام بخش بودنش برای کودکان علاقمند به فوتبال همچنان مانند سابق متواضع است. رفتار او با سایرین در زمین، نحوه زندگی او و همچنین  رفتار او با همسر و فرزندانش همانند یک انسان عادی است. این رفتار متواضعانه کار آسانی نیست چرا که وقتی همه افراد از شما صحبت می کنند و شما را بهترین بازیکن جهان می دانند نا خود آگاه بر روی رفتار شما تاثیر خواهد گذاشت اما این مسئله در مورد لئو صادق نیست، او هنوز همانند گذشته رفتار می کند. این فوق العاده است که کسی همانند مسی این رفتار را دارد و از اینکه دوست او هستم بسیار خوشحالم.

لونل مسی با 25 بار گلزنی در جدول گلزنان لالیگا بهترین عملکرد را داشته است هم تیمی های او باید در مقابل گرانادا به میدان بروند.

1899

نظرات کاربران
بارسلونا❤
بعضیا منتظر بودن تا یه چیز کوچیک از مسی ببینن تا از کاه ، کوه بسازن ..... چون اسطورشون ازینکارا زیاد میکنه ، دوست دارن به مسی هم گیر بدن تا به خیال خودشون بی حساب بشن ... رئالیا ، ! ... اسطورتون کارهایی انجام داده که رسانه ای نشده و نخواهد شد بس که ناجوره .... خنده داره وقتی شما اخلاق پنالدو رو با مسی مقایسه میکنین
۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۹:۰۶
پاسخ
2
22
۶در۴
مثلش نیس تو تاریخ
۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۳:۲۶
پاسخ
0
21
فانتاس
واسه همینه دوستش دارم/
۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۳:۲۳
پاسخ
3
48
❤Barca
کییییییییینگ مسیییییییییی عشقه عشق❤....!
۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۲:۰۵
پاسخ
5
55
شیوا
درمقابل اینهمه بزرگیه مسی رئالی ها فقط باید سکوت کنن..
۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۸:۴۷
پاسخ
9
60