تمجید یورو اسپورت از دفاع آهنین و بازیکنان با استعداد تیم ملی ایران

تمجید یورو اسپورت از دفاع آهنین و بازیکنان با استعداد تیم ملی ایران

6400
10:14
23 خرداد 1397
یورو ‌اسپورت در گزارشی به دفاع مستحکم تیم ملی فوتبال ایران و بازیکنان با استعدادش اشاره کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یورو ‌اسپورت در گزارشی به دفاع مستحکم تیم ملی فوتبال ایران و بازیکنان با استعدادش اشاره کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از یورواسپرت، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای پنجمین‌بار باید در جام جهانی حاضر باشد و این بار اصلا کار آسانی ندارد چون باید برابر تیم‌هایی هم‌چون ‌اسپانیا قهرمان پیشین جهان، پرتغال قهرمان یورو ۲۰۱۶ و مراکش بازی کند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران با قدرت و شایستگی توانست جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد . نکته مهم برای تیم‌ ‌ملی این است که آن‌ها بدون شکست در بازی‌های مرحله مقدماتی توانستند جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به دست بیاورند.

حضور کارلوس کی‌روش خیلی به موفقیت تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران کمک کرده است. او با تجربه بالا و مثال زدنی خود ترکیبی قابل احترام از ایران ایجاد کرده است.

در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نمی‌توان به راحتی از نام دو بازیکن گذشت. سردار آزمون و سعید عزت اللهی، دو بازیکنی هستند که در عین جوانی عملکرد خوبی ارائه دادند و درخشش آزمون برابر تیم‌هایی هم‌چون بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید به خوبی سطح توانایی او را نشان می‌دهد.

هم‌چنین عزت اللهی که در تیم‌های رده پایه اتلتیکومادرید بازی کرده است، جوان‌ترین گلزن تاریخ تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران محسوب می‌شود.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در دوره‌های گذشته جام جهانی نتوانست جواز حضور به دور دوم را به دست بیاورد، ولی اکنون با دفاع آهنین و بازیکنان با استعداد هم‌چون سردار آزمون و علیرضا جهانبخش می‌توان امیدوار بود که ایران در پنجمین حضور خود در جام جهانی به دور بعد بتواند راه یابد. آن‌ها برای رسیدن به این کار باید مراکش را در مرحله نخست شکست دهد.

 

2051

نظرات کاربران
رهگذر
خدا رو چه دیدید شاید تیمهای صعود کننده از این گروه ایران و مراکش باشند انشا الله
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۷:۴۰
پاسخ
1
2
جواتی
اصلا مراکش میبازیم پرتغال و اسپانیا رو میبریم:-):-)
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۵۲
پاسخ
7
4
فواد
ایران 2 - مراکش 0 منتظر این نتیجه هستم . امیدوارم تیم ملی خوب فوتبال بازی بکند و باعث سرافرازی کشور شود وگرنه همه بلدند چند توپ ساده رو پاسکاری بکنند و آخرش 10 تا گل بخورند . به امید پیروزی ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۰:۳۲
پاسخ
2
17
Abedi
شما دو تا جوان نام بردی که نمیشه راحت از کنارش گذشت مجید حسینی هم جوان دیگری که اسمش رو زبون ها خواهد افتاد
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴:۰۲
پاسخ
15
53
خواجوئی راوری
برای موفقیت ایران مقابل قهرمان آفریقا دعا کنید امیدوارم جهانبخش ما از اشرف حکیمی و سردار از بن عطیه عملکرد بهتری داشته باشند
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱:۲۶
پاسخ
2
103