تمدید قرارداد اوکتاویو در انتظار تایید کفاشیان

تمدید قرارداد اوکتاویو در انتظار تایید کفاشیان

708
11:33
12 مرداد 1394
قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی به پایان رسیده و رئیس فدراسیون هنوز در این خصوص تصمیمی نگرفته است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی به پایان رسیده و رئیس فدراسیون هنوز در این خصوص تصمیمی نگرفته است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، پس از بازگشت تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از رقابت‌های جام جهانی 2015 پرتغال، قرارداد مارکو اوکتاویو با فدراسیون فوتبال به پایان رسید و این مربی در جام دوستی بلاروس بدون قرارداد روی نیمکت تیم ملی نشست.

با این حال پس از تأیید کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای تمدید قرارداد اوکتاویو، هیچ واکنشی از سوی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و علی کفاشیان صورت نگرفته است. رئیس فدراسیون فوتبال هنوز پاسخی برای تمدید قرارداد اوکتاویو نداده و مشخص نیست قرارداد این مربی برزیلی تمدید خواهد شد یا نه.

اوکتاویو که بعد از جام دوستی بلاروس راهی کشورش شده اکنون منتظر ارسال قرارداد از سوی فدراسیون فوتبال است. در این خصوص کفاشیان باید تصمیم‌گیری کند و پس از ارائه قرارداد به کمیته فوتبال ساحلی رونوشت این قرارداد به سرمربی فوتبال ساحلی ارسال خواهد شد تا در صورت توافق وی به ایران بازگردد.

 

 

2051

نظرات کاربران
mohsen
به به... آقای کفاشیان حالا نوبت فوتبال ساحلی هستش خوب بخند... بعد از اخراج حسین شمس از فوتسال... نزدیک شدن کیروش به نیمکت مکزیک... حالا نوبت گند زدن به فوتبال ساحلیمونه... کفاشیان تورو خدا برو
۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۹:۵۳
پاسخ
0
0